Magdalena Piasecka Ludwin
This was published in the following publications on 10.04.2020:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 10.04.2020:
Gazeta Wrocławska
Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w dniu 7 kwietnia 2020 roku odeszła
Nasza Pani Prezes
Magdalena Piasecka Ludwin
Pani Magdalena Piasecka Ludwin przywróciła świetność Hotelu Tumskiego.
Dzięki wiedzy, ciężkiej pracy i ogromnej pasji Naszej Pani Prezes, zabytkowa kamienica na Ostrowie Tumskim
stała się urokliwym Hotelem.
Miłość do Wrocławia sprawiła, że Pani Magdalena Piasecka Ludwin wraz z Mężem stworzyli wyjątkową Barkę Tumską.
Dzięki odwadze i wielkiemu zaangażowaniu tworzyła miejsca wyjątkowe,
które codziennie będą nam o Niej przypominać, a wielu miejscom dawała nowe życie.
Jej wielkie serce sprawiło, że cała Załoga Hotelu Tumskiego miała w Niej wielkie wsparcie,
a Jej odejście jest dla nas ogromną stratą.
Panią Prezes żegnamy z wielkim smutkiem.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Załoga Hotelu Tumskiego i Barki Tumskiej
End of content
No more pages to load
Jolanta Roter
1yr
I.K
1yr
Małgorzata Gierada
6yrs