Damian Stefański

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2019
Dziennik Bałtycki

Żal, smutek, rozpacz, beznadzieja... 8 czerwca 2019 r. odszedłeś na moich rękach. Po długiej i ciężkiej chorobie (tak jak zaplanowałeś, w dniu urodzin Kory. Jednej z dwóch najważniejszych kobiet Twojego życia). Syneczku, poczekaj trochę, ja też dołączę i będzie tak jak przez ostatnie, mistyczne miesiące wspólnego dbania o siebie w chorobie. Damian Stefański lat 50 Mój jedyny, cudowny Synek, Dobry Człowiek niemający wrogów, zostanie pochowany przez Matkę, Ojczyma i Przyjaciół. W sobotę 15 czerwca 2019 r. o godz. 10.30 odprawiona zostanie msza św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sopocie, ul. Malczewskiego (Cmentarz Komunalny). O godz. 11.30 wystawienie urny w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym, a o godz. 12.00 odprowadzenie urny do grobowca. Prośba o nieprzynoszenie kwiatów i zniczy, wolontariusze Caritasu będą zbierali datki na hospicjum. Osoby, które się zachowały nieprzyzwoicie w czasie choroby mojego Syna, proszone są o nieuczestniczenie w pożegnaniu Damiana. Proszę o nieskładanie kondolencji. Matka

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Damianie... Odszedles tak szybko.. Spotkac sie mielismy po moim egzaminie... Nie wytrzymales chic dzielnie walczyles... Pamietam nasze wspolne dziecinstwo... Czekolade... Rozmowy... Jestes ze mna na zawsze. Do zobaczenia po deugieh stronie chmur, tam gdzie gwiazsy beda nam saiecic. Aga

Aga Sobczyńska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

ewa


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia