Damian Stefański

This was published in the following publications on 13.06.2019:
Dziennik Bałtycki

Żal, smutek, rozpacz, beznadzieja... 8 czerwca 2019 r. odszedłeś na moich rękach. Po długiej i ciężkiej chorobie (tak jak zaplanowałeś, w dniu urodzin Kory. Jednej z dwóch najważniejszych kobiet Twojego życia). Syneczku, poczekaj trochę, ja też dołączę i będzie tak jak przez ostatnie, mistyczne miesiące wspólnego dbania o siebie w chorobie. Damian Stefański lat 50 Mój jedyny, cudowny Synek, Dobry Człowiek niemający wrogów, zostanie pochowany przez Matkę, Ojczyma i Przyjaciół. W sobotę 15 czerwca 2019 r. o godz. 10.30 odprawiona zostanie msza św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sopocie, ul. Malczewskiego (Cmentarz Komunalny). O godz. 11.30 wystawienie urny w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym, a o godz. 12.00 odprowadzenie urny do grobowca. Prośba o nieprzynoszenie kwiatów i zniczy, wolontariusze Caritasu będą zbierali datki na hospicjum. Osoby, które się zachowały nieprzyzwoicie w czasie choroby mojego Syna, proszone są o nieuczestniczenie w pożegnaniu Damiana. Proszę o nieskładanie kondolencji. Matka

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Damianie... Odszedles tak szybko.. Spotkac sie mielismy po moim egzaminie... Nie wytrzymales chic dzielnie walczyles... Pamietam nasze wspolne dziecinstwo... Czekolade... Rozmowy... Jestes ze mna na zawsze. Do zobaczenia po deugieh stronie chmur, tam gdzie gwiazsy beda nam saiecic. Aga

Aga Sobczyńska


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

ewa


7yrs

End of content

No more pages to load