Marek Sarnecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2019
Dziennik Polski

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Drogiego Kolegi

ś+p
doktora
Marka Sarneckiego

specjalisty chorób wewnętrznych i geriatrii,
wieloletniego zastępcy Ordynatora III Oddziału
Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego
im. S. Żeromskiego w Krakowie,
nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń lekarskich, wspaniałego lekarza,
bezgranicznie oddanego swoim pacjentom.
Po prostu Dobrego Człowieka.

Cześć Jego pamięci.

Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia

Zespół pracowników
Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego
w Krakowie

Plaża

„Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną”
Ps. 23

ś+p
Marek Sarnecki

lekarz medycyny
Ukochany Mąż, Tato, Dziadek, Teść,
Brat, Wujek i Szwagier
Po ciężkiej chorobie, opatrzony św. sakramentami,
odszedł od nas dnia 19 sierpnia 2019 roku w wieku 71 lat.

Kochał nas zawsze pełen wiary i optymizmu.
Będzie nam brakowało Jego mądrości i siły.
Pozostawił nas w głębokim smutku.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
we wtorek, dnia 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 11.40
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów Zmarłego
do grobu.

rodzina

Zamiast kwiatów prosimy o datki do skarbony
na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Ze smutkiem żegnamy

ś+p

dr.Marka Sarneckiego

Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia

pracownicy NZOZ „VITA-MED” i ACTIVE-PIELĘGNIARSTWO

„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów”
Jan Paweł II

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p
lek. med. Marka Sarneckiego
wieloletniego, cenionego pracownika
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie,
wspaniałego, życzliwego i szlachetnego człowieka
o wielkiej kulturze osobistej,
lekarza o wielkim sercu, doskonałego fachowca,
Przyjaciela, na którego pomoc i wsparcie
mogliśmy liczyć w każdej sytuacji.

Nabożeństwo żałobne przy Zmarłym
odprawione zostanie we wtorek 27 sierpnia 2019 roku
o godz. 11.40 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim.

Żonie orazRodzinie
składamy
płynące z serca wyrazy współczucia.

Dyrekcja oraz Koleżanki i Koledzy
z ZUS Oddział w Krakowie

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bylismy kiedys sasiadami zostanie pan w mojej pamieci

Sławek


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia