Marek Sarnecki

This was published in the following publications on 21.08.2019:
Dziennik Polski

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Drogiego Kolegi

ś+p
doktora
Marka Sarneckiego

specjalisty chorób wewnętrznych i geriatrii,
wieloletniego zastępcy Ordynatora III Oddziału
Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego
im. S. Żeromskiego w Krakowie,
nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń lekarskich, wspaniałego lekarza,
bezgranicznie oddanego swoim pacjentom.
Po prostu Dobrego Człowieka.

Cześć Jego pamięci.

Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia

Zespół pracowników
Oddziału Chorób Wewnętrznych
Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego
w Krakowie

Beach

„Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną”
Ps. 23

ś+p
Marek Sarnecki

lekarz medycyny
Ukochany Mąż, Tato, Dziadek, Teść,
Brat, Wujek i Szwagier
Po ciężkiej chorobie, opatrzony św. sakramentami,
odszedł od nas dnia 19 sierpnia 2019 roku w wieku 71 lat.

Kochał nas zawsze pełen wiary i optymizmu.
Będzie nam brakowało Jego mądrości i siły.
Pozostawił nas w głębokim smutku.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
we wtorek, dnia 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 11.40
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów Zmarłego
do grobu.

rodzina

Zamiast kwiatów prosimy o datki do skarbony
na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Ze smutkiem żegnamy

ś+p

dr.Marka Sarneckiego

Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia

pracownicy NZOZ „VITA-MED” i ACTIVE-PIELĘGNIARSTWO

„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów”
Jan Paweł II

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p
lek. med. Marka Sarneckiego
wieloletniego, cenionego pracownika
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie,
wspaniałego, życzliwego i szlachetnego człowieka
o wielkiej kulturze osobistej,
lekarza o wielkim sercu, doskonałego fachowca,
Przyjaciela, na którego pomoc i wsparcie
mogliśmy liczyć w każdej sytuacji.

Nabożeństwo żałobne przy Zmarłym
odprawione zostanie we wtorek 27 sierpnia 2019 roku
o godz. 11.40 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim.

Żonie orazRodzinie
składamy
płynące z serca wyrazy współczucia.

Dyrekcja oraz Koleżanki i Koledzy
z ZUS Oddział w Krakowie

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bylismy kiedys sasiadami zostanie pan w mojej pamieci

Sławek


3yrs

End of content

No more pages to load