OLGERD GRYNKIEWICZ

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.02.2020
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 lutego 2020 roku odszedł od nas Kochany MĄŻ, TATA, SYN i DZIADEK

śp. OLGERD GRYNKIEWICZ

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 18 lutego 2020 roku o godzinie 11.00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie

Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy współczucia dla rodziny znajoma

ELZBIETAe RYBAK


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Drogi przyjacielu, pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci. Niechaj dobry Bóg Cię utuli, otoczy opieką Twoich Najbliższych i ukoi ich ból, bowiem nie istnieją słowa które mogłyby to uczynić. Spoczywaj w pokoju.

Ryszard z Beatą i Pawłem


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Olo zawsze będziesz w naszej pamięci - do zobaczenia w lepszym świecie

Beata Ryszard Paweł Pasternak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

J.T.Staroniowie z Rodziną


6 l

Dla Ciebie smutki i wiersze, Dla Ciebie tato me żale i łzy Choć po kryjomu pisane w rozterce To w sercu mym zawsze Ty. Lecz Ty już nie czujesz, nie cierpisz Nie patrzysz, nie słyszysz i się nie męczysz Ból dawno zapomniałeś i w zimnym dole już zasnąłeś. Me serce krwawi i jest w rozterce Tęsknota rozdziera kochające Cię serce. Podejdź choć ten ostatni raz, przytul do mnie swą zimną twarz. Chcę chwycić twe zimne dłonie bo jakże pragnienie wielkie jest moje. Lecz nic nie mówisz, stoisz obok mnie, i głaskasz po włosach tak delikatnie.. Odchodzisz nagle, zostawiasz nas, i wracasz znów w ten ciemny las. Kocham Cię tato i będę kochać jak długo będzie biło moje serce [*]

Ola


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia