OLGERD GRYNKIEWICZ

This was published in the following publications on 15.02.2020:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 lutego 2020 roku odszedł od nas Kochany MĄŻ, TATA, SYN i DZIADEK

śp. OLGERD GRYNKIEWICZ

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 18 lutego 2020 roku o godzinie 11.00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie

Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
wyrazy współczucia dla rodziny znajoma

ELZBIETAe RYBAK


6yrs

Image chosen by user
Drogi przyjacielu, pozostaniesz na zawsze w naszych sercach i naszej pamięci. Niechaj dobry Bóg Cię utuli, otoczy opieką Twoich Najbliższych i ukoi ich ból, bowiem nie istnieją słowa które mogłyby to uczynić. Spoczywaj w pokoju.

Ryszard z Beatą i Pawłem


6yrs

Image chosen by user
Olo zawsze będziesz w naszej pamięci - do zobaczenia w lepszym świecie

Beata Ryszard Paweł Pasternak


6yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

J.T.Staroniowie z Rodziną


6yrs

Dla Ciebie smutki i wiersze, Dla Ciebie tato me żale i łzy Choć po kryjomu pisane w rozterce To w sercu mym zawsze Ty. Lecz Ty już nie czujesz, nie cierpisz Nie patrzysz, nie słyszysz i się nie męczysz Ból dawno zapomniałeś i w zimnym dole już zasnąłeś. Me serce krwawi i jest w rozterce Tęsknota rozdziera kochające Cię serce. Podejdź choć ten ostatni raz, przytul do mnie swą zimną twarz. Chcę chwycić twe zimne dłonie bo jakże pragnienie wielkie jest moje. Lecz nic nie mówisz, stoisz obok mnie, i głaskasz po włosach tak delikatnie.. Odchodzisz nagle, zostawiasz nas, i wracasz znów w ten ciemny las. Kocham Cię tato i będę kochać jak długo będzie biło moje serce [*]

Ola


6yrs

End of content

No more pages to load