Stanisław Loho
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2019
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2019
Dziennik Polski
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
Pana
Stanisława Loho
pracownika naszego szpitala
od pierwszych dni jego działalności,
byłego Kierownika Działu Technicznego,
znakomitego fachowca,
szlachetnego i prawego Człowieka, pełnego ciepła, serdecznego Kolegę.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia