Stanisław Loho
This was published in the following publications on 12.06.2019:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 12.06.2019:
Dziennik Polski
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
Pana
Stanisława Loho
pracownika naszego szpitala
od pierwszych dni jego działalności,
byłego Kierownika Działu Technicznego,
znakomitego fachowca,
szlachetnego i prawego Człowieka, pełnego ciepła, serdecznego Kolegę.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
End of content
No more pages to load