Seweryn Grobelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.03.2019
Głos Wielkopolski

Wandziu, jesteśmy z Tobą i Rodziną
w bólu po stracie Syna

ś+p
Sewerka Grobelnego

Twoje przyjaciółki

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
17 marca 2019 roku zmarł nagle w wieku 45 lat
nasz kochany Syn, Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Seweryn Grobelny

architekt
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w poniedziałek, 25 marca 2019 roku o godz. 13.30
w kościele pw. św. Marii Magdaleny
w Magdalence koło Warszawy, gm. Lesznowola,
po której nastąpi odprowadzenie zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku
- Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie,
godz. 14.30, kwatera 20 E 6/15.
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Brak słów na to co się stało, znaliśmy się jakieś 1,5 roku -a Ty byłeś nam bliski jakbyśmy znali się od dziecka, zostawiłaś piękny ślad w naszym życiu, Twoja wrażliwość, troską i przepiękny uśmiech zostaną w nas na zawsze,mam nadzieję na spotkanie z Tobą tam u Pana,teraz tam budujesz piękny dom.....na zawsze w pamięci. Z wyrazami szacunku dla rodziców Seweryna .

Basia


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dobrzy ludzie za szybko odchodzą ,być może są pilnie potrzebni gdzie indziej.

Ewa Zawadzka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myślami i sercem jestem dzisiaj w Magdalence..i tylko łza cicho spływa po policzku...Spoczywaj w pokoju Sewerku...

Jagoda


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Choć smutek i tęsknota trawią nasze serca, to ja wierzę głęboko, że Ty Sewerynie, w tej właśnie chwili siedzisz wraz z Bogiem w Jego Wielkiej Pracowni, gdzie szczęśliwy spełniasz się dalej. Rozwijasz swój talent i kunszt, pomagając Mu projektować Nieskończone Królestwo Niebieskie. Nam pozostaje już tylko żarliwa modlitwa oraz nadzieja, że w przyszłości i my tam trafimy by móc wspólnie podziwiać owoce tej pracy oraz by cieszyć się wspólnym życiem wiecznym. Kochany Sewerynie, pamięć o Tobie pozostanie żywa w mym sercu po kres moich dni.

Karol Grobelny


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzieli nas tylko czas.......

Elżbieta Szarecka


7 l

Żegnaj Sewerku, widać Pan Bóg potrzebuje wspaniałych ludzi i zdolnych architektów. Twoje piękne rysunki i projekty pozostaną z nami na zawsze.

kuzynka Ania


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia