Seweryn Grobelny

This was published in the following publications on 21.03.2019:
Głos Wielkopolski

Wandziu, jesteśmy z Tobą i Rodziną
w bólu po stracie Syna

ś+p
Sewerka Grobelnego

Twoje przyjaciółki

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
17 marca 2019 roku zmarł nagle w wieku 45 lat
nasz kochany Syn, Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Seweryn Grobelny

architekt
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w poniedziałek, 25 marca 2019 roku o godz. 13.30
w kościele pw. św. Marii Magdaleny
w Magdalence koło Warszawy, gm. Lesznowola,
po której nastąpi odprowadzenie zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku
- Cmentarz Komunalny Południowy w Antoninowie,
godz. 14.30, kwatera 20 E 6/15.
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Brak słów na to co się stało, znaliśmy się jakieś 1,5 roku -a Ty byłeś nam bliski jakbyśmy znali się od dziecka, zostawiłaś piękny ślad w naszym życiu, Twoja wrażliwość, troską i przepiękny uśmiech zostaną w nas na zawsze,mam nadzieję na spotkanie z Tobą tam u Pana,teraz tam budujesz piękny dom.....na zawsze w pamięci. Z wyrazami szacunku dla rodziców Seweryna .

Basia


7yrs

Image chosen by user
Dobrzy ludzie za szybko odchodzą ,być może są pilnie potrzebni gdzie indziej.

Ewa Zawadzka


7yrs

Image chosen by user
Myślami i sercem jestem dzisiaj w Magdalence..i tylko łza cicho spływa po policzku...Spoczywaj w pokoju Sewerku...

Jagoda


7yrs

Image chosen by user
Choć smutek i tęsknota trawią nasze serca, to ja wierzę głęboko, że Ty Sewerynie, w tej właśnie chwili siedzisz wraz z Bogiem w Jego Wielkiej Pracowni, gdzie szczęśliwy spełniasz się dalej. Rozwijasz swój talent i kunszt, pomagając Mu projektować Nieskończone Królestwo Niebieskie. Nam pozostaje już tylko żarliwa modlitwa oraz nadzieja, że w przyszłości i my tam trafimy by móc wspólnie podziwiać owoce tej pracy oraz by cieszyć się wspólnym życiem wiecznym. Kochany Sewerynie, pamięć o Tobie pozostanie żywa w mym sercu po kres moich dni.

Karol Grobelny


7yrs

Image chosen by user
Dzieli nas tylko czas.......

Elżbieta Szarecka


7yrs

Żegnaj Sewerku, widać Pan Bóg potrzebuje wspaniałych ludzi i zdolnych architektów. Twoje piękne rysunki i projekty pozostaną z nami na zawsze.

kuzynka Ania


7yrs

End of content

No more pages to load