Andrzej Macheta

This was published in the following publications on 04.06.2020:
Dziennik Polski

Z głębokim smutkiem informujemy,
że 26 maja 2020 r. zmarł nagle w wieku 62 lat

ś+ p
dr Andrzej Macheta
specjalista psychiatra, oddany swoim pacjentom, troskliwy lekarz.
Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku od 1984 roku związany był ze Szpitalem w Kobierzynie z przerwami,
aż do śmierci, ostatnio przyjmując Pacjentów
w Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowej Hucie.
Pracował również w innych placówkach lecznictwa psychiatrycznego w Krakowie oraz w Zakładzie Opiekuńczo-
-Leczniczym w Zatorze i w Szpitalu w Oświęcimiu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu
św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy
w dniu 6 czerwca 2020 r. o godz. 12.00.
Rodzinie i Bliskim śp. Pana Doktora
przekazujemy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny. Prawdziwy lekarz z powołania, wrażliwy, nieszablonowy człowiek. Bardzo pomógł mnie i wielu innym potrzebującym. Rozmów z Ś.P Andrzejem nigdy nie zapomnę. Odejście tak dobrego i wyjątkowego człowieka jest ogromną stratą.

Edyta


4yrs

Najwspanialszy lekarz oddany pacjentom nikt bo nie zastąpi. Ciepły lekarz z powołania. Będzie bo bardzo brakowało. Ale jest po lepszej stronie na pewno w niebie.

Pacjentka wdzięczna


4yrs

Image chosen by user
Szczere kondolencje dla rodziny Pana Doktora. Był nam oddany, szanował wszystkich swoich pacjentów. Wiele mi pomógł i w modlitwie staram się pamiętać o Nim. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie,a Światłość Wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.- wdzięczna za pomoc Pana Doktora, pacjentka.

Agnieszka Pojda


5yrs

Image chosen by user
Za szybko się poddałeś.. Będzie Cię brak... Żegnaj przyjacielu.

Paweł


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju

Anna


5yrs

Niechaj Dobry Bóg przyjmie ś.p. Andrzeja do swego Królestwa.

Cezary Wylęgły


5yrs

Image chosen by user
Smutek

Pacjentka


5yrs

Image chosen by user
Niech odpoczywa w spokoju

Pacjentka Wdzięczna


5yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i najbliższych.Z opóźnieniem ale dopiero teraz dotarła do mnie ta smutna wiadomość.Pan Doktor był niesamowitym I ciepłym człowiekiem.Pierszy psychiatra,który naprawdę mi pomógł.Postawil mnie na nogi.Uczciwie i z niesamowita empatia podchodził do pacjentów.Mial wady owszem:)Troche marudził:)ale był niezastąpiony.Bedze mi brakowało rozmów z Nim. Pacjentka

Magdalena Warchoł


5yrs

End of content

No more pages to load