Eugeniusz Sypniewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2020
Express Bydgoski

Serdeczne podziękowania dla wszystkich
tak licznie żegnających naszego ukochanego

ś+p

Eugeniusza Sypniewskiego

Za słowa otuchy, wyrazy współczucia,
obecność w tych trudnych chwilach
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom,
Partnerom biznesowym.
Dziękujemy za hojne datki wrzucone
na operacje Julki.
Wspominajcie Genka często,
by pamięć o nim nigdy nie przeminęła.

Ela, Malwina i Karolina z rodzinami

Plaża

„Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci Naszego Przyjaciela

ś+p
Eugeniusza Sypniewskiego

Najserdeczniejsze wyrazy współczucia
żonie Elżbiecie oraz Rodzinie
składają
Krysia z Jankiem, Maryla z Adamem, Basia i Ania z Piotrem

„Śmierć nam Ciebie zabrała,
ale nie zabrała nam wspomnień o Tobie”
Z głębokim smutkiem żegnamy

ś+p
Eugeniusza Sypniewskiego

Człowieka wielkiego serca,
wspaniałego Przyjaciela, Szefa, Promotora.
Człowieka o niezwykłych zaletach umysłu i charakteru,
pełnego ciepła i serdeczności.
Całej Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Tomasz z rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zegnaj

Dagmara


6 l

"Przystojny Panie Kierowniku"bo tak w żartach Pana nazywałam w czasach gdy byłam Pana podwładną....cóż mam powiedzieć dziś gdy muszę Pana pożegnać.Chyba tylko to,że był Pan bardzo dobrym człowiekiem i wspaniałym szefem.Zawsze będę Pana wspominać z szacunkiem i sentymentem .A modlitwa za spokój Pana duszy zagości na zawsze w moich myślach i sercu.Spoczywaj w pokoju.

Dagmara


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie! Żegnaj Geniu Przyjacielu!

Roman Kotzbach


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia