Eugeniusz Sypniewski

This was published in the following publications on 17.01.2020:
Express Bydgoski

Serdeczne podziękowania dla wszystkich
tak licznie żegnających naszego ukochanego

ś+p

Eugeniusza Sypniewskiego

Za słowa otuchy, wyrazy współczucia,
obecność w tych trudnych chwilach
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom,
Partnerom biznesowym.
Dziękujemy za hojne datki wrzucone
na operacje Julki.
Wspominajcie Genka często,
by pamięć o nim nigdy nie przeminęła.

Ela, Malwina i Karolina z rodzinami

Beach

„Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”.
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci Naszego Przyjaciela

ś+p
Eugeniusza Sypniewskiego

Najserdeczniejsze wyrazy współczucia
żonie Elżbiecie oraz Rodzinie
składają
Krysia z Jankiem, Maryla z Adamem, Basia i Ania z Piotrem

„Śmierć nam Ciebie zabrała,
ale nie zabrała nam wspomnień o Tobie”
Z głębokim smutkiem żegnamy

ś+p
Eugeniusza Sypniewskiego

Człowieka wielkiego serca,
wspaniałego Przyjaciela, Szefa, Promotora.
Człowieka o niezwykłych zaletach umysłu i charakteru,
pełnego ciepła i serdeczności.
Całej Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.

Tomasz z rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zegnaj

Dagmara


6yrs

"Przystojny Panie Kierowniku"bo tak w żartach Pana nazywałam w czasach gdy byłam Pana podwładną....cóż mam powiedzieć dziś gdy muszę Pana pożegnać.Chyba tylko to,że był Pan bardzo dobrym człowiekiem i wspaniałym szefem.Zawsze będę Pana wspominać z szacunkiem i sentymentem .A modlitwa za spokój Pana duszy zagości na zawsze w moich myślach i sercu.Spoczywaj w pokoju.

Dagmara


6yrs

Image chosen by user
Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie! Żegnaj Geniu Przyjacielu!

Roman Kotzbach


6yrs

End of content

No more pages to load