Robert Myca Kowalski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.07.2019
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 czerwca 2019 roku zmarł

ś+p

Robert Myca Kowalski

lat 53

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 lipca 2019 roku o godz. 12.00
w kościele parafii pw. Imienia NMP (Ruina).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu parafii św. Józefa
przy ul. Libelta w Inowrocławiu.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości,
odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku

ś+p

Roberta Mycę Kowalskiego

Serdeczne podziękowania
Panu Prezydentowi, Ks. Proboszczowi Parafii Imienia NMP,
Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Przyjaciołom Muzykom,
Koleżankom i Kolegom ze szpitali w Inowrocławiu i Toruniu
za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak
za godną oprawę ceremonii pogrzebowej
składają Żona z Synem, Rodzice i Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest wiosna, którą tak kochałeś. Nasze podróże, niewielkie, ale zawsze piękne! Ta nasz radość, wielkie oczy podziwiające najmniejsze drzewko, kwiatek, ten zapach.... Tęsknię ogromnie. Brak słów, by móc określić... Bądź szczęśliwy! KTP.

N.


1 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie masz pojęcia, jak tęsknię........... Widzę Ciebie każdego dnia. Bądź szczęśliwy tam w Niebie z Aniołkami.

N.


4 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak kochałeś wiosnę, gdy świat budzi się każdego dnia do życia. Bez Ciebie nie jest tak pięknie. Początek lata, a Ty jesteś tam, daleko ode mnie......... Bądź i czekaj.

N.


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie ma dnia bez Ciebie.............

N.


1 r

Nie ma dnia bez myśli o Tobie, nie ma chwili bez łzy, bez całusa na dobranoc....

N.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie wiesz, jak boli... Nie wiem, jak tam Tobie jest.... Bądź po prostu szczęśliwy! Śmiej się całym sobą! Kiedyś nadejdzie ten dzień, że spotkamy się i tamten świat będzie dla nas......

N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągła pustka bez Ciebie..... Wciąż boli. Lekki, niechcący uśmiech stworzony myślą, że spotkamy się znów, kiedyś.... Bądź. Bądź przy mnie.

N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 4 lata...Świat się zmienił. Bez Ciebie jest po prostu źle! Tęsknię ogromnie. Dlaczego tak się stało....?! Ktp.

N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Dzień Twoich Imienin jest w moim sercu.... Ogromnie tęsknię. Nie ma słów, by wyrazić ból.... Żyjesz w sercu moim, mimo wszystko. Wiem, że spotkam Cię jeszcze..........

N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągle myślę, wciąż wspominam i nigdy nie uwierzę. Zawsze będziesz.

N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija 3 lata, odkąd Ciebie nie ma........ Wciąż bardzo boli ten brak. Bardzo chciałabym, abyś wrócił. Wiem, że jesteś zawsze blisko mnie. Bądź...

N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Liczę, że jest Ci tam dobrze i jesteś szczęśliwy, tak, jak mi obiecywałeś.... Moje myśli są zawsze przy Tobie.

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj dzień Twoich Urodzin... Mam nadzieję, że świętujesz tam, w Niebie z Aniołkami. Życzę Ci szczęścia, uśmiechu, spokoju.... Świętuj! Bądź przy mnie, jak ja jestem przy Tobie.

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię ogromnie. Wróć!

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dwa lata mijają, odkąd Cię ostatni raz widziałam. Nigdy nie zapomnę. Nigdy... Nigdy.

N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię za wszystkim. Za wszystkim, słyszysz? Wracaj!!!

N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknota ogromna........ Gdzie jesteś????!!! Tak boli........

N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ktp.

N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ktp.

N.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nadal nie wierzę..............​​...................​.​...........

N.


5 l

Każdego dnia jesteś przy mnie, ja przy Tobie. Bądź szczęśliwy! Tak bardzo tęsknię.............

N.


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia