Robert Myca Kowalski

This was published in the following publications on 03.07.2019:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 czerwca 2019 roku zmarł

ś+p

Robert Myca Kowalski

lat 53

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 4 lipca 2019 roku o godz. 12.00
w kościele parafii pw. Imienia NMP (Ruina).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu parafii św. Józefa
przy ul. Libelta w Inowrocławiu.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości,
odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku

ś+p

Roberta Mycę Kowalskiego

Serdeczne podziękowania
Panu Prezydentowi, Ks. Proboszczowi Parafii Imienia NMP,
Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Przyjaciołom Muzykom,
Koleżankom i Kolegom ze szpitali w Inowrocławiu i Toruniu
za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty
oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak
za godną oprawę ceremonii pogrzebowej
składają Żona z Synem, Rodzice i Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Jest wiosna, którą tak kochałeś. Nasze podróże, niewielkie, ale zawsze piękne! Ta nasz radość, wielkie oczy podziwiające najmniejsze drzewko, kwiatek, ten zapach.... Tęsknię ogromnie. Brak słów, by móc określić... Bądź szczęśliwy! KTP.

N.


1mo

Image chosen by user
Nie masz pojęcia, jak tęsknię........... Widzę Ciebie każdego dnia. Bądź szczęśliwy tam w Niebie z Aniołkami.

N.


4mos

Image chosen by user
Tak kochałeś wiosnę, gdy świat budzi się każdego dnia do życia. Bez Ciebie nie jest tak pięknie. Początek lata, a Ty jesteś tam, daleko ode mnie......... Bądź i czekaj.

N.


11mos

Image chosen by user
Nie ma dnia bez Ciebie.............

N.


1yr

Nie ma dnia bez myśli o Tobie, nie ma chwili bez łzy, bez całusa na dobranoc....

N.


1yr

Image chosen by user
Nie wiesz, jak boli... Nie wiem, jak tam Tobie jest.... Bądź po prostu szczęśliwy! Śmiej się całym sobą! Kiedyś nadejdzie ten dzień, że spotkamy się i tamten świat będzie dla nas......

N.


2yrs

Image chosen by user
Ciągła pustka bez Ciebie..... Wciąż boli. Lekki, niechcący uśmiech stworzony myślą, że spotkamy się znów, kiedyś.... Bądź. Bądź przy mnie.

N.


2yrs

Image chosen by user
To już 4 lata...Świat się zmienił. Bez Ciebie jest po prostu źle! Tęsknię ogromnie. Dlaczego tak się stało....?! Ktp.

N.


2yrs

Image chosen by user
Dzisiaj Dzień Twoich Imienin jest w moim sercu.... Ogromnie tęsknię. Nie ma słów, by wyrazić ból.... Żyjesz w sercu moim, mimo wszystko. Wiem, że spotkam Cię jeszcze..........

N.


3yrs

Image chosen by user
Ciągle myślę, wciąż wspominam i nigdy nie uwierzę. Zawsze będziesz.

N.


3yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija 3 lata, odkąd Ciebie nie ma........ Wciąż bardzo boli ten brak. Bardzo chciałabym, abyś wrócił. Wiem, że jesteś zawsze blisko mnie. Bądź...

N.


3yrs

Image chosen by user
Liczę, że jest Ci tam dobrze i jesteś szczęśliwy, tak, jak mi obiecywałeś.... Moje myśli są zawsze przy Tobie.

N.


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj dzień Twoich Urodzin... Mam nadzieję, że świętujesz tam, w Niebie z Aniołkami. Życzę Ci szczęścia, uśmiechu, spokoju.... Świętuj! Bądź przy mnie, jak ja jestem przy Tobie.

N.


4yrs

Image chosen by user
Tęsknię ogromnie. Wróć!

N.


4yrs

Image chosen by user
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4yrs

Image chosen by user
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4yrs

Image chosen by user
Nie jest łatwo, nawet po dwóch latach, uwierzyć, że Cię nie ma. Brak słów, by określić ciągły ból w sercu. Śpiewałeś... "...nie wiem, czy tak długo będzie..." Nagle odszedłeś. Wiem, że czekasz. Czekaj.

N.


4yrs

Image chosen by user
Dwa lata mijają, odkąd Cię ostatni raz widziałam. Nigdy nie zapomnę. Nigdy... Nigdy.

N.


5yrs

Image chosen by user
Tęsknię za wszystkim. Za wszystkim, słyszysz? Wracaj!!!

N.


5yrs

Image chosen by user
Tęsknota ogromna........ Gdzie jesteś????!!! Tak boli........

N.


5yrs

Image chosen by user
Ktp.

N.


5yrs

Image chosen by user
Ktp.

N.


5yrs

Image chosen by user
Nadal nie wierzę..............​​...................​.​...........

N.


5yrs

Każdego dnia jesteś przy mnie, ja przy Tobie. Bądź szczęśliwy! Tak bardzo tęsknię.............

N.


5yrs

End of content

No more pages to load