Jolanta Nowaczyk z domu Zboralska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2009
Gazeta Lubuska

<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA</p>
<h4>śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina</p>

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA

śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA

Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka i wnuczek.​tesknie


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Corka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka i wnuczek.​tesknie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzien MATKI</p> <p>Znałam jedną kobietę o sercu gołębia<br />jej oczy to była czysta tajemnic głębia<br />przy niej się goiła każda ma rana, <span>taka własnie była moja kochana Mama </span><span>KOCHAM</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzis mijaja 4lata.....</p> <p><span>Najsmutniejsze są wspomnienia, </span></p> <p><span>które zadają okropny ból,</span></p> <p>Najsmutniejsze jest własne serce</p> <p>gdy cichutko woła ..."wroc"</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka i wnuczek.​tesknie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana mamo...</p> <p>Byłaś dla mnie mamo<br />Jak promyki słońca<br />Jak niebo błękitne<br />Jak miłość bez końca.<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak głębiny morza<br />Byłaś dla mnie mamo<br />Jak polarna zorza.<br />Zawsze uśmiechnięta<br />Jak bezchmurne niebo<br />I pełna miłości<br />Dla nas ,dla każdego.<br />Tyle pięknych chwil<br />Ja z tobą przeżyłam<br />Tylko podziękować,w porę nie zdarzylam.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka i wnuczek.​tesknie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzien Babci</p> <p><strong>Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości. Jak można zdobyć zdolność by w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można powiedz Babciu stać się tak jak ty byłas-CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Boze Narodzenie</p> <p><strong>Zagościć pośród nas.</strong></p> <p><span><strong>Anioły mogą zejść do ludzi,<br />Przebiec calutki świat:<br />Śnieg taki czysty, że nie ubrudzi<br />Białych anielskich szat.<br />Białe opłatki, białe stoły,<br />Świeżych choinek las...<br />Doprawdy mogą dziś anioły byc posrod nas.</strong></span></p> <p><span><strong>Mam nadzieje ze ty mamus bedziesz posrod nas.</strong></span></p> <p><span><strong>kocham i tesknie</strong></span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tesknię,każdego dnia tak samo...</p> <p><span>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych....<br />Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją......<br /></span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka i wnuczek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tesknie mamusiu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Rysiek Kacper


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>DZIEN MATKI</p> <p>Dzień Matki jest w kalendarzu tylko raz Sprawię, aby dla Ciebie był codziennie. Żadne słowa nie wyrażą tego jak bardzo Cię kocham, Bo nie ma nic piękniejszego niż miłość dziecka do Mamy. TESKNIE Dziekuję Tobie mamo Z całego serca, dziękuje Tobie Za nieprzespane noce I wszystkie cieżkie dni Za każdą z trudnych chwil Dziękuję Ci Wszystko co MI dałaś Każde Twoje słowo Zatrzymalam w sobie Myślę o Tobie, jestem dzieki Tobie To, co MI przekazalas Kazda rade, pamietam, najmniejszy gest Kazde Twe spojrzenie w moim sercu jest ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC</p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia