Jolanta Nowaczyk z domu Zboralska

This was published in the following publications on 28.04.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA</p>
<h4>śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina</p>

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2009 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, BABCIA i SIOSTRA

śp. JOLANTA NOWACZYK z domu ZBORALSKA

Pogrzeb odbędzie się dziś, 28 kwietnia 2009 roku o godzinie 12.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>W dniu urodzin...</p> <p><span>Najlepsze u mamy jest to że ją mamy. </span><br /><span>Mamy ją swoją nie cudzą. </span><br /><span>Nie inną. </span><br /><span>Zawsze tą samą </span><br /><span>I żeby nie wiem co się stało... Mama zawsze zostanie mama.... </span></p>


11yrs

Image chosen by user

magda j.


11yrs

Image chosen by user

córka


11yrs

Image chosen by user
<p>Kochanej Babci...</p> <p>"TU CIEBIE NIE MA, LECZ JESTEŚ PRZECIEŻ…<br />I POZOSTANIESZ W JASNYM ŚWIECIE, JEST COŚ, CO MROKOM SIĘ OPIERA, JEST PAMIĘĆ. A ONA NIE UMIERA..."<br />Kochanej Babci -Stas </p>


11yrs

Image chosen by user

Dorota Wolbaum


11yrs

Image chosen by user
<p>Tesknie...</p> <p><span><em><strong><span>Najsmutniejsze są wspomnienia,<br />które zadają okropny ból,<br />Najsmutniejsze jest własne serce<br />gdy cichutko woła ...<br />"wróć" ... </span></strong></em></span></p> <p>Nie wiem dlaczego, powracam tutaj....<br />wypłakuję wszystkie moje smutki i słabości...<br />czasem zaszywam się w kącie i choć na chwilę zamykam oczy aby być z Toba...<br />być z Mama..stać się dzieckiem...i wtulić w jej ciepłe ramiona....<br />Codziennie myśląć o tym co się stało...tak szybko się stało....zadaje pytanie po kilkanaście razy...<br />Dlaczego?? dlaczego właśnie Ty..<br />dlaczego nie ma Cie przy mnie...i przy Twoim wnuczku.....</p>


11yrs

Image chosen by user

córka i wnuczek


11yrs

Image chosen by user

Magda J.


11yrs

Image chosen by user
<p>Kocham Cie mamusiu</p> <p>Kochana mamo<br />tak wiele bym chciała ci powiedzieć, lecz nie mogę<br />tak wiele bym chciała ci pokazać, lecz nie mogę<br />tak bym chciała cię przytulic, lecz nie mogę<br />dlaczego?<br />ponieważ nie ma cię tu<br />opuściłaś naszą krainę za szybko<br />miałaś tyle do zrobienia w naszej bajce<br />lecz ten u góry zdecydował,<br />że miałaś przyjść do niego,<br />widocznie byłaś mu potrzebna<br />i wierzę, że mimo mojego bólu, który noszę w sercu<br />z powodu twego braku bycia razem z nami<br />masz tam lepiej niż kiedykolwiek mogłaś mieć<br />teraz pewnie trzymasz miejsce dla mnie<br />i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy<br />i to czego teraz nie mogę,<br />będę mogła w dalekiej przyszłości....</p>


11yrs

Image chosen by user

Córka <3


11yrs

Image chosen by user

tesknie


11yrs

Image chosen by user

Tesknie Mamusiu.....


11yrs

Image chosen by user
<p>Dzien Matki</p> <p>"Już teraz wiem,<br />Jak to jest stracić kogoś...<br />To tak jakbyś utracił nagle część siebie.<br />Dziękuję-<br />Za to że byłaś, kochałaś, pocieszałaś...<br />Dziękuję, że będziesz trwać wiecznie,<br />W sercu.<br />I nie licz na suche policzki,<br />Lub szybki zanik jednej łzy.<br />Nie, tęsknota będzie wieczna.<br />Zupełnie tak jak Ty..."</p>


12yrs

Image chosen by user

Magda J.


12yrs

Image chosen by user
<p>W 5 Rocznice śmierci</p> <p>Ja mam wszyściuteńko co jest mi potrzeba,<br />lecz Ciebie mamusiu w mym życiu już nie ma.<br />Bym chciała mamusiu Cię zabrać do domu,<br />zostawić dla siebie, nie oddać nikomu.<br />I wszystkim się Tobą pochwalić bym chciała,<span><br />kochaną mamusię na zawsze bym miała.<br />A dziś jeszcze jeden znicz Tobie zapalę<br />i z łezkami w oczkach od Ciebie oddale...</span></p>


12yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


12yrs

Image chosen by user
<p>Mija 5 lat, tak bardzo mi Ciebie brakuje...</p> <h5><span>Mamo dla Ciebie jestem<br />To Twa miłość dała mi<br />Dziś lepszy świat<br />Mamo dla Ciebie jestem<br />Kochać będę mimo dni<br />I mimo lat </span></h5>


12yrs

Image chosen by user

Córka


12yrs

Image chosen by user
<p>5 ROCZNICA ŚMIERCI</p> <p> MSZA ŚW. W 5 ROCZNICE SMIERCI ODBEDZIE SIE 30.04 GODZ 7:00 W KOSCIELE MATKI BOSKIEJ CZESTOCHOWSKIEJ</p>


12yrs

Image chosen by user

Brakuje mi Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

Monika Rysiek Kacper


12yrs

Image chosen by user

magda j.


12yrs

Image chosen by user

Córka


12yrs

Image chosen by user

Beata Nowaczyk


12yrs

End of content

No more pages to load