Leszek Sydor

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2018
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego drogiego Kolegi

dr. n. med.
Leszka Sydora

wieloletniego pracownika Kliniki Psychiatrii w Poznaniu,
cenionego psychiatry,
naukowca i nauczyciela akademickiego.

Koleżanki i Koledzy
z Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu
oraz oddziału wielkopolsko-lubuskiego
Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

własnie wróciłem z emigracji i cieszyłem się. że Go zobacze. Dzwoniłem na wszystkie jego telefony. Dziękuje za to co dla mnie zrobiłeś - wspaniały lekarzu i człowieku.

Zen z Effgill


4 l

Pięć lat temu pomógł mi na zakręcie życia. Wysłuchał, zrozumiał, pomógł. Do zobaczenia doktorze od lepszego świata, bo tak jesteś zapisany w moim telefonie.

Rafał


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Jacek


4 l

Wspaniały lekarz i człowiek..... niech spoczywa w pokoju.

Anna Kubiak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Lech Jagodzinski


5 l

Dziękuję za pomoc:(

Ilona


6 l

Wspaniały lekarz i bardzo wrażliwy człowiek. Rozumiał mnie bez słów. Będzie żył w mojej pamięci

Irena


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pozostała wieczność

Michał


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutek i żal.. kiedyś mi pomogles w życiu..

Jazar


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz i dobry człowiek.

Były pacjent


7 l

Lechu kto przesłucha te wszystkie płyty , kto obejrzy te wszystkie filmy ? !! Pomagałeś ludziom , kochałeś muzykę ! Shine on your crazy diamonds !

Jacek


7 l

Żegnaj przyjacielu

Tomek


7 l

Jestem gleboko zasmucony. Kochany Lekarz.

Slawomir Rembacz


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały, przyjazny pacjentowi lekarz i człowiek.

Pacjent


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zadzwoniłam dziś by umówić się na wizytę.Panie doktorze dlaczego Pana już nie ma?Pan powinien żyć wiecznie. Tacy serdeczni i życzliwi ludzie nie powinni odchodzić z tego świata.Jest mi tak strasznie przykro,że już nie poda mi Pan ręki na przywitanie,że już nie będzie u Pana wizyty.Piszę i płacze.Żegnaj doktorze byłeś wspaniałym człowiekiem i pozostaniesz w mojej pamięci na zawsze.

Pacjentka


7 l

Pan doktor był cudownym lekarzem i człowiekiem. Zawsze będę go miłe i serdecznie wspominać. Byłam jego pacjentką

Sylwia Bobyk


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłem pacjentem Pana doktora od ponad 20 lat. Znaliśmy się bardzo dobrze jeszcze z czasów O. Zwycięstwa. W czasie ostatniej wizyty, prosił mnie o radę, gdyż udawał się do lekarza. Mieszkam 60m. od doktora gabinetu. Parkowaliśmy w tym samym miejscu. Zawsze pogodny zagadał, spytał zwyczajnie jak leci. Pozostanie w mojej wdzięcznej pamięci.

Pacjent.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze byl Pan Wielkim Czlowiekiem z przykroscia przyjelam do wiadomosci strate tak oddanego lekarza psychiatry.Dzieki Panu Doktorowi mam rente i mam zdrowie.Panie doktorze bede ubolewac do konca moich dni.

joanna m.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
LESZKU zostawileś nas w smutku.Zawsze będziemy z Tobą

LILA LILIA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Pacjentka.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Jacek Łakomy


7 l

Dobranoc doktorze. Był pan WIELKIM czlowiekiem a ja jestem w szoku.

Grzegorz Szuba


7 l

Pozostaniesz w moim sercu Panie Doktorze

Joanna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję.

Robert Małyszek


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia