Leszek Sydor

This was published in the following publications on 06.11.2018:
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego drogiego Kolegi

dr. n. med.
Leszka Sydora

wieloletniego pracownika Kliniki Psychiatrii w Poznaniu,
cenionego psychiatry,
naukowca i nauczyciela akademickiego.

Koleżanki i Koledzy
z Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu
oraz oddziału wielkopolsko-lubuskiego
Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

własnie wróciłem z emigracji i cieszyłem się. że Go zobacze. Dzwoniłem na wszystkie jego telefony. Dziękuje za to co dla mnie zrobiłeś - wspaniały lekarzu i człowieku.

Zen z Effgill


4yrs

Pięć lat temu pomógł mi na zakręcie życia. Wysłuchał, zrozumiał, pomógł. Do zobaczenia doktorze od lepszego świata, bo tak jesteś zapisany w moim telefonie.

Rafał


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Jacek


4yrs

Wspaniały lekarz i człowiek..... niech spoczywa w pokoju.

Anna Kubiak


5yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek

Lech Jagodzinski


5yrs

Dziękuję za pomoc:(

Ilona


6yrs

Wspaniały lekarz i bardzo wrażliwy człowiek. Rozumiał mnie bez słów. Będzie żył w mojej pamięci

Irena


6yrs

Image chosen by user
pozostała wieczność

Michał


7yrs

Image chosen by user
Smutek i żal.. kiedyś mi pomogles w życiu..

Jazar


7yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz i dobry człowiek.

Były pacjent


7yrs

Lechu kto przesłucha te wszystkie płyty , kto obejrzy te wszystkie filmy ? !! Pomagałeś ludziom , kochałeś muzykę ! Shine on your crazy diamonds !

Jacek


7yrs

Żegnaj przyjacielu

Tomek


7yrs

Jestem gleboko zasmucony. Kochany Lekarz.

Slawomir Rembacz


7yrs

Image chosen by user
Wspaniały, przyjazny pacjentowi lekarz i człowiek.

Pacjent


7yrs

Image chosen by user
Zadzwoniłam dziś by umówić się na wizytę.Panie doktorze dlaczego Pana już nie ma?Pan powinien żyć wiecznie. Tacy serdeczni i życzliwi ludzie nie powinni odchodzić z tego świata.Jest mi tak strasznie przykro,że już nie poda mi Pan ręki na przywitanie,że już nie będzie u Pana wizyty.Piszę i płacze.Żegnaj doktorze byłeś wspaniałym człowiekiem i pozostaniesz w mojej pamięci na zawsze.

Pacjentka


7yrs

Pan doktor był cudownym lekarzem i człowiekiem. Zawsze będę go miłe i serdecznie wspominać. Byłam jego pacjentką

Sylwia Bobyk


7yrs

Image chosen by user
Byłem pacjentem Pana doktora od ponad 20 lat. Znaliśmy się bardzo dobrze jeszcze z czasów O. Zwycięstwa. W czasie ostatniej wizyty, prosił mnie o radę, gdyż udawał się do lekarza. Mieszkam 60m. od doktora gabinetu. Parkowaliśmy w tym samym miejscu. Zawsze pogodny zagadał, spytał zwyczajnie jak leci. Pozostanie w mojej wdzięcznej pamięci.

Pacjent.


7yrs

Image chosen by user
Panie Doktorze byl Pan Wielkim Czlowiekiem z przykroscia przyjelam do wiadomosci strate tak oddanego lekarza psychiatry.Dzieki Panu Doktorowi mam rente i mam zdrowie.Panie doktorze bede ubolewac do konca moich dni.

joanna m.


7yrs

Image chosen by user
LESZKU zostawileś nas w smutku.Zawsze będziemy z Tobą

LILA LILIA


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Pacjentka.


7yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Jacek Łakomy


7yrs

Dobranoc doktorze. Był pan WIELKIM czlowiekiem a ja jestem w szoku.

Grzegorz Szuba


7yrs

Pozostaniesz w moim sercu Panie Doktorze

Joanna


7yrs

Image chosen by user
Dziękuję.

Robert Małyszek


7yrs

End of content

No more pages to load