Artur Kral

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.10.2019
Dziennik Polski

Z wielkim żalem zawiadamiamy,
że po ciężkiej chorobie w dniu 24.09.2019 r.
zmarł nasz Kolega

ś+p

Dr Artur Kral

kardiochirurg dziecięcy,
wieloletni pracownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Instytutu Pediatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2007 roku pracował w Klinice Kardiochirurgii
w Wiedniu,
ale pozostawał do końca naszym współpracownikiem
i wiernym Przyjacielem.

Żegnamy wspaniałego lekarza, świetnego specjalistę, człowieka prawego i powszechnie szanowanego.

Zespół Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej
Instytutu Pediatrii UJ Collegium Medicum
oraz
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Spotkałem dr w styczniu 2003 roku w Prokocimiu , uczestniczył w operacji mojego syna...i choć minęło już 22 lata i wielu osób z życia się nie pamięta ten człowiek dr.Artur Kral został w pamięci do dziś, za swoją postawę,​doświadczen​ie, życzliwe słowo, dobroć, uśmiech,pogodę ducha, za ogrom słów które wspierały mnie jako rodzica operowanego dziecka. Panie doktorze....był Pan ,jest i będzie w mojej pamięci na zawsze...jako ten dobry człowiek przez duże D.

Marek Śpiewak


7 mies.

Bardzo za Tobą tęsknię. Czas nie uleczył mojej rany. Dziękuję za wszystko.

E.


2 l

Bylismy w jednej grupie na studiach.najbrdziej lubisny i czest wspominany orzeze mnie.trudno wyrazuć żal...

Krzysztof Fudalej


6 l

Tak bardzo mi przykro ,wspanialy czlowiek lekarz....

Iwona KULMA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj przyjacielu...

Robert Dzieciol


6 l

Arturo - pozdrawiam i zawsze będę pamiętał o Tobie Przyjacielu

Andrzej Mazur Wrocław


6 l

Zawsze uśmiechnięty, zawsze radosny. Świetny lekarz i kolega. Artur, takim Cię zapamiętamy. Do zobaczenia...

Gabriela Górka


6 l

Zawsze będziemy pamiętać z jakim zaangażowaniem wspierał nas i pomagał podczas leczenia naszej córki. Wspaniały człowiek i lekarz.

Ewelina Lasota z rodziną


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wielkim żalem żegnamy naszego kolegę Śp. Artura. Było dla nas ogromnym zaskoczeniem wieść o Jego nagłej śmierci. Zegnamy Go z żalem.

Dorota i Marek Kuśmider


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rok temu spotkanie klasowe w Lubartowie 2018 listopad

Hanna Osinska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Łącząc się w żałobie i smutku składamy wyrazy głębokiego współczucia Jola i Robert Siłuch

Jolanta Siłuch


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spotkanie klasowe rok temu.

Hania Osinska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Artur, zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Dziękujemy za wsparcie w bardzo trudnych dla nas chwilach. Odpoczywaj w spokoju.

Jola i Radek Szumiec


6 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Ewa i Jerzy Siluch


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Artur nigdy o Tobie nie zapomnimy koledzy i koleżanki z liceum

Hanna Osinska


6 l

Żegnamy wspanialego człowieka, swietnego lekarza, przyjaciela...

Jacek Pająk


6 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Agata Barbara S.


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia