Artur Kral

This was published in the following publications on 01.10.2019:
Dziennik Polski

Z wielkim żalem zawiadamiamy,
że po ciężkiej chorobie w dniu 24.09.2019 r.
zmarł nasz Kolega

ś+p

Dr Artur Kral

kardiochirurg dziecięcy,
wieloletni pracownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Instytutu Pediatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2007 roku pracował w Klinice Kardiochirurgii
w Wiedniu,
ale pozostawał do końca naszym współpracownikiem
i wiernym Przyjacielem.

Żegnamy wspaniałego lekarza, świetnego specjalistę, człowieka prawego i powszechnie szanowanego.

Zespół Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej
Instytutu Pediatrii UJ Collegium Medicum
oraz
Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Spotkałem dr w styczniu 2003 roku w Prokocimiu , uczestniczył w operacji mojego syna...i choć minęło już 22 lata i wielu osób z życia się nie pamięta ten człowiek dr.Artur Kral został w pamięci do dziś, za swoją postawę,​doświadczen​ie, życzliwe słowo, dobroć, uśmiech,pogodę ducha, za ogrom słów które wspierały mnie jako rodzica operowanego dziecka. Panie doktorze....był Pan ,jest i będzie w mojej pamięci na zawsze...jako ten dobry człowiek przez duże D.

Marek Śpiewak


7mos

Bardzo za Tobą tęsknię. Czas nie uleczył mojej rany. Dziękuję za wszystko.

E.


2yrs

Bylismy w jednej grupie na studiach.najbrdziej lubisny i czest wspominany orzeze mnie.trudno wyrazuć żal...

Krzysztof Fudalej


6yrs

Tak bardzo mi przykro ,wspanialy czlowiek lekarz....

Iwona KULMA


6yrs

Image chosen by user
Żegnaj przyjacielu...

Robert Dzieciol


6yrs

Arturo - pozdrawiam i zawsze będę pamiętał o Tobie Przyjacielu

Andrzej Mazur Wrocław


6yrs

Zawsze uśmiechnięty, zawsze radosny. Świetny lekarz i kolega. Artur, takim Cię zapamiętamy. Do zobaczenia...

Gabriela Górka


6yrs

Zawsze będziemy pamiętać z jakim zaangażowaniem wspierał nas i pomagał podczas leczenia naszej córki. Wspaniały człowiek i lekarz.

Ewelina Lasota z rodziną


6yrs

Image chosen by user
Z wielkim żalem żegnamy naszego kolegę Śp. Artura. Było dla nas ogromnym zaskoczeniem wieść o Jego nagłej śmierci. Zegnamy Go z żalem.

Dorota i Marek Kuśmider


6yrs

Image chosen by user
Rok temu spotkanie klasowe w Lubartowie 2018 listopad

Hanna Osinska


6yrs

Image chosen by user
Łącząc się w żałobie i smutku składamy wyrazy głębokiego współczucia Jola i Robert Siłuch

Jolanta Siłuch


6yrs

Image chosen by user
Spotkanie klasowe rok temu.

Hania Osinska


6yrs

Image chosen by user
Artur, zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Dziękujemy za wsparcie w bardzo trudnych dla nas chwilach. Odpoczywaj w spokoju.

Jola i Radek Szumiec


6yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Ewa i Jerzy Siluch


6yrs

Image chosen by user
Artur nigdy o Tobie nie zapomnimy koledzy i koleżanki z liceum

Hanna Osinska


6yrs

Żegnamy wspanialego człowieka, swietnego lekarza, przyjaciela...

Jacek Pająk


6yrs

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Agata Barbara S.


6yrs

End of content

No more pages to load