Czesława Chećko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.05.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.05.2018
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Czesława Chećko
emerytowanego wojskowego,
kapelmistrza Orkiestry Dętej „Sygnał” z Zielenic,
dyrygenta, muzyka, instrumentalisty,
wychowawcy pokoleń muzyków,
cieszącego się szacunkiem i uznaniem.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński,
Przewodniczący Rady Gminy Radziemice,
Mieszkańcy Gminy Radziemice,
Członkowie Zielenickiej Orkiestry
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia