Czesława Chećko
This was published in the following publications on 16.05.2018:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 16.05.2018:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Czesława Chećko
emerytowanego wojskowego,
kapelmistrza Orkiestry Dętej „Sygnał” z Zielenic,
dyrygenta, muzyka, instrumentalisty,
wychowawcy pokoleń muzyków,
cieszącego się szacunkiem i uznaniem.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Wójt Gminy Radziemice Marek Słowiński,
Przewodniczący Rady Gminy Radziemice,
Mieszkańcy Gminy Radziemice,
Członkowie Zielenickiej Orkiestry
End of content
No more pages to load