Marek Sajewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.07.2018
Dziennik Polski

Wyrazy najgłębszego współczucia dla

Rodziny i Bliskich

z powodu śmierci

Doktora
Marka Sajewicza

wybitnego lekarza położnika i ginekologa

składają

Kierownik Katedry Ginekologii i Położnictwa
Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum
wraz ze współpracownikami

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

naszego Kolegi

ś+p
lek. med.
Marka Sajewicza

długoletniego pracownika Katedry Anatomii UJ CM.

Zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach.

Rodzicom

składamy wyrazy szczerego współczucia.

Przyjaciele, koleżanki i koledzy
z Katedry Anatomii UJ CM

W dniu 8 lipca 2018 roku odszedł w wieku 48 lat

ś+p
Marek Sajewicz

ginekolog położnik
Nasz Ukochany Jedyny Syn

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
w poniedziałek dnia 16 lipca 2018 roku o godz. 13.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
do grobowca rodzinnego,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim bólu

Rodzice

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję. Pamiętam w modlitwie.

Mama Oli.


1 r

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Marek Sajewicz


5 l

Dopiero dzisiaj sie dowiedzialam. Nieopiosany bol i strata. Pomogl przyjsc na swiat mojemu synkowi Mieszkowi. Mial czas dla pacjentki, potrafil w prosty sposob wyjasnic bardzo skomplikowane medyczne kwestie. Delikatny, empatyczny. Potem zostalismy przyjaciolmi. Przygotowywal sie do kolejnych specjalizacji (neonatologia i perinatologia), zdoby je, szedl jak burza. Bardzo kochal Mame Marie, duzo o Niej opowiadal, towarzyszyl Jej w ostatniej wyprawie na Cyprze. Marku, nie udalo nam sie umowic i pogadac od serca przez ostatnie pol roku. Nieopisany zal. Okrutna, niesprawiedliwa, bezsensowna smierc. Spoczywaj w pokoju Marku. Jestes w moim sercu.

Aleksandra Nowak


7 l

<p>Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich Pana Doktora. Nie mogę uwierzyć, że nie ma go już wśród nas. Pamiętam jak kilka lat temu okazał mi wsparcie po powikłanym porodzie. Jako jedyny znalazł czas na chwilę rozmowy i starał się pomóc w tym bolesnym i emocjonalnie ciężkim dla mnie czasie. Potem zostałam jego stałą pacjentką bo oprócz ogromnej wiedzy miał też serce i dużo życzliwości. Piękna blizna po cesarce zawsze będzie mi o nim przypominać. Niedawno byłam na wizycie i jak zawsze żartowaliśmy sobie... Ogroma strata.</p>

Dominika


7 l

<p>Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich. Ja Pana Doktora nigdy nie zapomnę, pamięć o Nim żyje w moich dwóch Córeczkach, którym pomógł zdrowo i bezpiecznie przyjść na ten świat. Pamięć o Nim pielęgnuje każda matka, której pomógł tak, jak mnie. </p><p>Śmierć Pana Doktora to ogromna, niepowetowana strata, rzadko spotyka się tak oddanych swej pracy lekarzy, rzadko spotyka się takich ludzi.</p>

Aleksandra Bilińska


7 l

<p>Dzięki doktorowi żyje moj synek Macius! Nigdzie nie potrafili nam pomóc dopiero pan doktor pomógł! Tak bardzo mi przykro! Ogromna strata! Wspaniały człowiek! Ogromne wyrazy współczucia!</p>

Gabriela


7 l

<p>Dzięki Dr Sajewiczowi mamy cudnego syna. To jego szósty zmysł i ogromna wiedza uratowały go dwukrotnie! Dr był dla nas jak rodzina! Brak słów by powiedzieć jak ogromna to strata! Wspaniały lekarz i czlowiek! Mówi sie, że nie ma osób niezastąpionych, chyba jednak są... Głębokie wyrazy współczucia! </p>

Gość


7 l

<p><span>Szanowni Państwo, z ogromną przykrością dowiedziałam się o śmierci Państwa Syna.</span></p><p><span>Był on nie tylko najbliższą Państwu osobą, lecz przede wszystkim Wspaniałym Człowiekiem o wielkim sercu, pełnym ciepła I empatii oraz wybitnym Specjalistą. Doktor pomagał bardzo wielu osobom, w tym mnie. Takim Go zapamiętam. Z całego serca życzę dużo siły.</span></p><p><span>Z wyrazami żalu I szczerego współczucia</span></p>

Dagmara Kopczyńska-Frukacz z Rodziną


7 l

<p>Tak mi strasznie, strasznie smutno, że odszedł Pan Doktor Marek. Pan Doktor Marek wyprowadził na ten dziwny świat moją córeczkę Marysię. Czemu dobrzy i mądrzy ludzie odchodzą za szybko......? Jerzy M.</p>

Gość


7 l

<p>Moje szczere kondolencje. Umarł jak żołnierz na służbie.</p>

Też lekarz


7 l

<p>Wyrazy szczerego współczucia.</p>

Aleksandra Sajewicz


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny z powodu śmierci dr.Marka Sajewicza</p>

Ewa Sygula


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia