Marek Sajewicz

This was published in the following publications on 11.07.2018:
Dziennik Polski

Wyrazy najgłębszego współczucia dla

Rodziny i Bliskich

z powodu śmierci

Doktora
Marka Sajewicza

wybitnego lekarza położnika i ginekologa

składają

Kierownik Katedry Ginekologii i Położnictwa
Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum
wraz ze współpracownikami

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

naszego Kolegi

ś+p
lek. med.
Marka Sajewicza

długoletniego pracownika Katedry Anatomii UJ CM.

Zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach.

Rodzicom

składamy wyrazy szczerego współczucia.

Przyjaciele, koleżanki i koledzy
z Katedry Anatomii UJ CM

W dniu 8 lipca 2018 roku odszedł w wieku 48 lat

ś+p
Marek Sajewicz

ginekolog położnik
Nasz Ukochany Jedyny Syn

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
w poniedziałek dnia 16 lipca 2018 roku o godz. 13.00
w kaplicy na cmentarzu Rakowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
do grobowca rodzinnego,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim bólu

Rodzice

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dziękuję. Pamiętam w modlitwie.

Mama Oli.


1yr

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Marek Sajewicz


5yrs

Dopiero dzisiaj sie dowiedzialam. Nieopiosany bol i strata. Pomogl przyjsc na swiat mojemu synkowi Mieszkowi. Mial czas dla pacjentki, potrafil w prosty sposob wyjasnic bardzo skomplikowane medyczne kwestie. Delikatny, empatyczny. Potem zostalismy przyjaciolmi. Przygotowywal sie do kolejnych specjalizacji (neonatologia i perinatologia), zdoby je, szedl jak burza. Bardzo kochal Mame Marie, duzo o Niej opowiadal, towarzyszyl Jej w ostatniej wyprawie na Cyprze. Marku, nie udalo nam sie umowic i pogadac od serca przez ostatnie pol roku. Nieopisany zal. Okrutna, niesprawiedliwa, bezsensowna smierc. Spoczywaj w pokoju Marku. Jestes w moim sercu.

Aleksandra Nowak


7yrs

<p>Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich Pana Doktora. Nie mogę uwierzyć, że nie ma go już wśród nas. Pamiętam jak kilka lat temu okazał mi wsparcie po powikłanym porodzie. Jako jedyny znalazł czas na chwilę rozmowy i starał się pomóc w tym bolesnym i emocjonalnie ciężkim dla mnie czasie. Potem zostałam jego stałą pacjentką bo oprócz ogromnej wiedzy miał też serce i dużo życzliwości. Piękna blizna po cesarce zawsze będzie mi o nim przypominać. Niedawno byłam na wizycie i jak zawsze żartowaliśmy sobie... Ogroma strata.</p>

Dominika


7yrs

<p>Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich. Ja Pana Doktora nigdy nie zapomnę, pamięć o Nim żyje w moich dwóch Córeczkach, którym pomógł zdrowo i bezpiecznie przyjść na ten świat. Pamięć o Nim pielęgnuje każda matka, której pomógł tak, jak mnie. </p><p>Śmierć Pana Doktora to ogromna, niepowetowana strata, rzadko spotyka się tak oddanych swej pracy lekarzy, rzadko spotyka się takich ludzi.</p>

Aleksandra Bilińska


7yrs

<p>Dzięki doktorowi żyje moj synek Macius! Nigdzie nie potrafili nam pomóc dopiero pan doktor pomógł! Tak bardzo mi przykro! Ogromna strata! Wspaniały człowiek! Ogromne wyrazy współczucia!</p>

Gabriela


7yrs

<p>Dzięki Dr Sajewiczowi mamy cudnego syna. To jego szósty zmysł i ogromna wiedza uratowały go dwukrotnie! Dr był dla nas jak rodzina! Brak słów by powiedzieć jak ogromna to strata! Wspaniały lekarz i czlowiek! Mówi sie, że nie ma osób niezastąpionych, chyba jednak są... Głębokie wyrazy współczucia! </p>

Gość


7yrs

<p><span>Szanowni Państwo, z ogromną przykrością dowiedziałam się o śmierci Państwa Syna.</span></p><p><span>Był on nie tylko najbliższą Państwu osobą, lecz przede wszystkim Wspaniałym Człowiekiem o wielkim sercu, pełnym ciepła I empatii oraz wybitnym Specjalistą. Doktor pomagał bardzo wielu osobom, w tym mnie. Takim Go zapamiętam. Z całego serca życzę dużo siły.</span></p><p><span>Z wyrazami żalu I szczerego współczucia</span></p>

Dagmara Kopczyńska-Frukacz z Rodziną


7yrs

<p>Tak mi strasznie, strasznie smutno, że odszedł Pan Doktor Marek. Pan Doktor Marek wyprowadził na ten dziwny świat moją córeczkę Marysię. Czemu dobrzy i mądrzy ludzie odchodzą za szybko......? Jerzy M.</p>

Gość


7yrs

<p>Moje szczere kondolencje. Umarł jak żołnierz na służbie.</p>

Też lekarz


7yrs

<p>Wyrazy szczerego współczucia.</p>

Aleksandra Sajewicz


7yrs

Image chosen by user
<p>Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny z powodu śmierci dr.Marka Sajewicza</p>

Ewa Sygula


7yrs

End of content

No more pages to load