Elżbieta Lepieciło
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2018
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2018
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 14.09.2018 r zmarła Nasza Koleżanka
ś+p
Elżbieta Lepieciło
Długoletni i oddany pracownik
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego,
Pielęgniarka Oddziału Okulistyki.
Dyrekcja Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
pragnie równocześnie podziękować
Pani Elżbiecie Lepieciło
za 40 lat wspólnej pracy, zaangażowanie i dobre serce.
Łączy się w głębokim żalu z
Rodziną i Bliskimi
Dyrekcja z Zespołem Pracowników
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia