Julia, Małgorzata, Amelia Karolina, Wiktoria

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2019
Głos Koszaliński

Rodzinie i Bliskim
tragicznie zmarłych
Karoliny, Wiktorii, Julii, Małgorzaty, Amelii
wyrazy szczerego żalu i współczucia
składają pracownicy Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wciąż nie mogę uwierzyć,że to się stało, choć ich nie znałem, zawsze będę o nich pamiętał bo czuję jakby były moimi przyjaciółkami...

Mateusz D


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chce żeby rodzice dziewczynek wiedzieli ze ludzie z calej Polski im wspolczuja . My z drugiego konca kraju bo z południa laczymy sie z nimi.

Gosia i Daniel


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kiedy odchodzą ANIOŁY na wietrze pozostaje trzepot ich skrzydeł...

Koszalinianka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rodzinom, Najbliższym, Przyjaciołom, Znajomym i Wszystkim, którzy poczuli, że wraz z Ich odejściem umarło także coś w nich samych, składam najszczersze i najgłębsze wyraz współczucia z powodu tragicznej śmierci Amelii, Julii, Karoliny, Małgorzaty i Wiktorii. Dziewczynki odeszły tak bardzo nagle, nieoczekiwanie i tak strasznie niepotrzebnie. Jako chrześcijanin próbuję wierzyć i mieć nadzieję, że Ich Odejście miało jakiś jeszcze nieodkryty i niedostępny dla mnie sens, że było "po coś", być może po to, żeby w przyszłości już nikt nigdy nie zginął w ten sposób i mógł się bezpiecznie bawić w każdym "pokoju zagadek" w Polsce. Jako ojciec piętnastolatka nie potrafię jednak zrozumieć, co takiego miało w sobie te Dziewczynki, a czego nie miał Bóg, że postanowił Je do siebie wezwać? W dodatku Wszystkie razem? Być może chodziło o tą właśnie Przyjaźń? Być może Bóg ma tyle do zrobienia, że nie ma Przyjaciół? Albo chciał, żeby Dziewczynki nauczyły Go jak być prawdziwym Przyjacielem? Mam nadzieję, że ten sam Bóg znajdzie teraz jakiś sposób, żeby choć trochę wesprzeć Państwa i pocieszyć w Waszym cierpieniu, bólu i rozpaczy...

Jerzy Wójtowicz


7 l

Wyrazy najszczerszego wspołczuja dla Rodzin Dziewczynek. To niewyobrazalma tragedia i bol.

Marzena


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"W życiu piękne są tylko chwile..."

a


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Gabriela


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin tragicznie zmarłych dziewczynek

Katarzyna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy współczucia brak słów serce peka

Małgorzata krawczyk


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla całej rodziny :(

Katarzyna Michalak


7 l

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar które zginęły w pożarze w Koszalinie [*][*][*][*][*]

Monika


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Katarzyna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

B.W


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

B.W


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia