Julia, Małgorzata, Amelia Karolina, Wiktoria

This was published in the following publications on 08.01.2019:
Głos Koszaliński

Rodzinie i Bliskim
tragicznie zmarłych
Karoliny, Wiktorii, Julii, Małgorzaty, Amelii
wyrazy szczerego żalu i współczucia
składają pracownicy Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wciąż nie mogę uwierzyć,że to się stało, choć ich nie znałem, zawsze będę o nich pamiętał bo czuję jakby były moimi przyjaciółkami...

Mateusz D


7yrs

Image chosen by user
Chce żeby rodzice dziewczynek wiedzieli ze ludzie z calej Polski im wspolczuja . My z drugiego konca kraju bo z południa laczymy sie z nimi.

Gosia i Daniel


7yrs

Image chosen by user
Kiedy odchodzą ANIOŁY na wietrze pozostaje trzepot ich skrzydeł...

Koszalinianka


7yrs

Image chosen by user
Rodzinom, Najbliższym, Przyjaciołom, Znajomym i Wszystkim, którzy poczuli, że wraz z Ich odejściem umarło także coś w nich samych, składam najszczersze i najgłębsze wyraz współczucia z powodu tragicznej śmierci Amelii, Julii, Karoliny, Małgorzaty i Wiktorii. Dziewczynki odeszły tak bardzo nagle, nieoczekiwanie i tak strasznie niepotrzebnie. Jako chrześcijanin próbuję wierzyć i mieć nadzieję, że Ich Odejście miało jakiś jeszcze nieodkryty i niedostępny dla mnie sens, że było "po coś", być może po to, żeby w przyszłości już nikt nigdy nie zginął w ten sposób i mógł się bezpiecznie bawić w każdym "pokoju zagadek" w Polsce. Jako ojciec piętnastolatka nie potrafię jednak zrozumieć, co takiego miało w sobie te Dziewczynki, a czego nie miał Bóg, że postanowił Je do siebie wezwać? W dodatku Wszystkie razem? Być może chodziło o tą właśnie Przyjaźń? Być może Bóg ma tyle do zrobienia, że nie ma Przyjaciół? Albo chciał, żeby Dziewczynki nauczyły Go jak być prawdziwym Przyjacielem? Mam nadzieję, że ten sam Bóg znajdzie teraz jakiś sposób, żeby choć trochę wesprzeć Państwa i pocieszyć w Waszym cierpieniu, bólu i rozpaczy...

Jerzy Wójtowicz


7yrs

Wyrazy najszczerszego wspołczuja dla Rodzin Dziewczynek. To niewyobrazalma tragedia i bol.

Marzena


7yrs

Image chosen by user
"W życiu piękne są tylko chwile..."

a


7yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Gabriela


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin tragicznie zmarłych dziewczynek

Katarzyna


7yrs

Image chosen by user
wyrazy współczucia brak słów serce peka

Małgorzata krawczyk


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla całej rodziny :(

Katarzyna Michalak


7yrs

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar które zginęły w pożarze w Koszalinie [*][*][*][*][*]

Monika


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Katarzyna


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

B.W


7yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

B.W


7yrs

End of content

No more pages to load