SERDECZNE podziękowanie lekarz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2009
Głos Koszaliński
SERDECZNE podziękowanie lekarzom i pielęgniarce Pani Teresie Łęga z Hospicjum w Koszalinie za opiekę nad śp. ANDRZEJEM DUL oraz wszystkim, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, Dyrekcji i pracownikom Firmy "Drewexim", księżom z parafii w Biesiekierzu za udział w ostatniej drodze. Podziękowanie składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia