Stanisław Klesyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.01.2019
Echo Dnia

26.01.2019 r. odszedł nasz kolega
Stasiu Klesyk

Do zobaczenia.
Spotkamy się po tamtej stronie lustra.

Przyjaciele z lat szkolnych

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wielki cios... kilka miesięcy mecenas nie odbierał telefonów, co jakiś czas wykręcałam nr, potem zapomniałam, znów próbowałam.... dziś będąc w okolicy chciałam sprawdzić przy kancelarii nr- może jest nowy... I dowiedziałam się o śmierci! Nie potrafię wyrazić jak olbrzymi smutek czuję, jakby odszedł ktoś z rodziny, tyle dobroci, którą otrzymałam podczas trudnych chwil, tyle wsparcia. Olbrzymia pustka! Tak bardzo żałuję, że nie wiedziałam o pogrzebie. Do zobaczenia! :(

Marta


6 l

Żegnaj!

kolega


7 l

Zawsze bede myslala,ze nadal JESTES,,zawsze bede pamietała nasze zarty,hece,psikusy z czasów podstawówki,,i te bardziej juz dorosłe z czasów liceum,studiów,​doro​słego zycia,,gdy juz porodziły sie nasze dzieci,,,nigdy nie zapomne ile ZROBIŁES DLA MOJEJ RODZINY,W CHWILACH OGROMNEJ TRAGEDII,,nie zapomne pomocy,która tak bezinteresowanie OKAZYWAŁES,,,,wiem,​​ze nigdy moje serce nie zapomni,,ani tu i teraz,,ani po drugiej stronie tych drzwi,które TAK CICHO ZAMKNAŁES,,PAMIETAM,​​,

miecia pukalska-rybarczyk


7 l

Stasiu, spoczywaj w spokoju. Twój dorobek, zasługi, osiągnięcia oraz ciepło, którymi otoczyłeś siebie, rodzinę i przyjaciół pozostawia ponadczasową pamięć. Za wcześnie, Drogi Stasiu...

Mariusz Maurycy Rożek


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia