Stanisław Klesyk

This was published in the following publications on 30.01.2019:
Echo Dnia

26.01.2019 r. odszedł nasz kolega
Stasiu Klesyk

Do zobaczenia.
Spotkamy się po tamtej stronie lustra.

Przyjaciele z lat szkolnych

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Wielki cios... kilka miesięcy mecenas nie odbierał telefonów, co jakiś czas wykręcałam nr, potem zapomniałam, znów próbowałam.... dziś będąc w okolicy chciałam sprawdzić przy kancelarii nr- może jest nowy... I dowiedziałam się o śmierci! Nie potrafię wyrazić jak olbrzymi smutek czuję, jakby odszedł ktoś z rodziny, tyle dobroci, którą otrzymałam podczas trudnych chwil, tyle wsparcia. Olbrzymia pustka! Tak bardzo żałuję, że nie wiedziałam o pogrzebie. Do zobaczenia! :(

Marta


6yrs

Żegnaj!

kolega


7yrs

Zawsze bede myslala,ze nadal JESTES,,zawsze bede pamietała nasze zarty,hece,psikusy z czasów podstawówki,,i te bardziej juz dorosłe z czasów liceum,studiów,​doro​słego zycia,,gdy juz porodziły sie nasze dzieci,,,nigdy nie zapomne ile ZROBIŁES DLA MOJEJ RODZINY,W CHWILACH OGROMNEJ TRAGEDII,,nie zapomne pomocy,która tak bezinteresowanie OKAZYWAŁES,,,,wiem,​​ze nigdy moje serce nie zapomni,,ani tu i teraz,,ani po drugiej stronie tych drzwi,które TAK CICHO ZAMKNAŁES,,PAMIETAM,​​,

miecia pukalska-rybarczyk


7yrs

Stasiu, spoczywaj w spokoju. Twój dorobek, zasługi, osiągnięcia oraz ciepło, którymi otoczyłeś siebie, rodzinę i przyjaciół pozostawia ponadczasową pamięć. Za wcześnie, Drogi Stasiu...

Mariusz Maurycy Rożek


7yrs

End of content

No more pages to load