Maciej Badoński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2018
Kurier Poranny

Z wielkim żalem żegnamy naszego serdecznego Kolegę
dr Macieja Badońskiego
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Kardiologii USK

Plaża

„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,

bo miłość to nieśmiertelność”

Wyrazy szczerego współczucia

Rodzinie

z powodu śmierci

śp.

Macieja Badońskiego

składają

Klinika Medycyny Ratunkowej UMB

i Personel Medyczny

Szpitalnego Oddziału Ratunkowego USK

w Białymstoku

Wyrazy współczucia naszemu koledze

dr. Ryszardowi Badońskiemu
oraz Jego Rodzinie

z powodu śmierci Syna

ś+p

dr. Macieja Badońskiego

składa

Zespół Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
z POP UDSK w Białymstoku

Wyrazy głębokiego współczucia i smutku
z powodu śmierci Naszego Kolegi
dr. Macieja Badońskiego
Rodzinie i Bliskim
składa dr habil. Paweł Knapp z Zespołem
Pododdziału Ginekologii Onkologicznej z Chemioterapią USK

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wspaniałego lekarza,
naszego Kolegi i Przyjaciela

ś+ p
dr. Macieja Badońskiego

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

wyrazy głębokiego współczucia

składają

Pracownicy Kliniki Kardiologii Inwazyjnej USK

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny.</p>

Piotr Biziuk


7 l

<p>Maćku pozostaniesz na zawsze w naszych sercach, jako kolega, doktor, człowiek o dobrym sercu. Twoja wiedzę, pomoc w codziennych czynnościach, zaangażowanie w dobro pacjenta. "<span> Nigdy już nie będzie tak samo .Trzeba zmierzyć się z takim wyzwaniem przed którym stawia nas życie . Jednak dla nas każdemu z osobna jak i zespołowo pozostało wykorzystać daną nam haryzmę mądrość poczucie odpowiedzialność w tym co robimy zawodowo .To co możemy zrobić jako zespół to szanować, że mieliśmy możliwość wspólnej współpracy, mieć dystans i nie obniżyć tego poziomu, bo poprzeczka myślenia zawodowego była zawsze wysoko.....". Nie mówimy Ci żegnaj, bo wierzymy że kiedyś wszyscy spotkamy się jeszcze... </span></p>

SOR USK


7 l

<p>Zdecydowanie za wczesnie Doktorze... Pokój Twojej Duszy.</p>

J.B.


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia