Maciej Badoński

This was published in the following publications on 26.06.2018:
Kurier Poranny

Z wielkim żalem żegnamy naszego serdecznego Kolegę
dr Macieja Badońskiego
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Kardiologii USK

Beach

„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy,

bo miłość to nieśmiertelność”

Wyrazy szczerego współczucia

Rodzinie

z powodu śmierci

śp.

Macieja Badońskiego

składają

Klinika Medycyny Ratunkowej UMB

i Personel Medyczny

Szpitalnego Oddziału Ratunkowego USK

w Białymstoku

Wyrazy współczucia naszemu koledze

dr. Ryszardowi Badońskiemu
oraz Jego Rodzinie

z powodu śmierci Syna

ś+p

dr. Macieja Badońskiego

składa

Zespół Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
z POP UDSK w Białymstoku

Wyrazy głębokiego współczucia i smutku
z powodu śmierci Naszego Kolegi
dr. Macieja Badońskiego
Rodzinie i Bliskim
składa dr habil. Paweł Knapp z Zespołem
Pododdziału Ginekologii Onkologicznej z Chemioterapią USK

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wspaniałego lekarza,
naszego Kolegi i Przyjaciela

ś+ p
dr. Macieja Badońskiego

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

wyrazy głębokiego współczucia

składają

Pracownicy Kliniki Kardiologii Inwazyjnej USK

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny.</p>

Piotr Biziuk


7yrs

<p>Maćku pozostaniesz na zawsze w naszych sercach, jako kolega, doktor, człowiek o dobrym sercu. Twoja wiedzę, pomoc w codziennych czynnościach, zaangażowanie w dobro pacjenta. "<span> Nigdy już nie będzie tak samo .Trzeba zmierzyć się z takim wyzwaniem przed którym stawia nas życie . Jednak dla nas każdemu z osobna jak i zespołowo pozostało wykorzystać daną nam haryzmę mądrość poczucie odpowiedzialność w tym co robimy zawodowo .To co możemy zrobić jako zespół to szanować, że mieliśmy możliwość wspólnej współpracy, mieć dystans i nie obniżyć tego poziomu, bo poprzeczka myślenia zawodowego była zawsze wysoko.....". Nie mówimy Ci żegnaj, bo wierzymy że kiedyś wszyscy spotkamy się jeszcze... </span></p>

SOR USK


7yrs

<p>Zdecydowanie za wczesnie Doktorze... Pokój Twojej Duszy.</p>

J.B.


7yrs

End of content

No more pages to load