Adam Kosiar
This was published in the following publications on 11.04.2019:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 11.04.2019:
Gazeta Wrocławska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy
naszego Górnika
Adama Kosiora
który 10 kwietnia 2019 roku
zginął na stanowisku pracy.
Łącząc się w bólu i żałobie
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy najszczerszego i głębokiego współczucia.
Zarząd KGHM Polska Miedź S.A.,
Dyrekcja
Oddziału Zakłady Górnicze „Lubin”,
Koleżanki i Koledzy
z KGHM Polska Miedź S.A.
End of content
No more pages to load