Tomasz Kowalski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2019
Głos Wielkopolski

Z nieopisanym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 3 marca 2019 r. odszedł na zawsze

ś+p
Tomasz Kowalski

Kierownik Domu Kultury „Polan Sto”
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu,
nasz wspaniały Przyjaciel i Kolega,
kochający ludzi i sztukę, miłośnik i znawca teatru,
niepokorny wojownik, pomocny, otwarty i zawsze pogodny.

Żonie, Dzieciom i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Tomku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
To, co stworzyłeś swoją pracą, zapałem i osobowością, postaramy się kontynuować.
Wśród nas pozostanie Twój ślad.
Dziękujemy za wszystko!

Koleżanki i koledzy z Działu Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”
w Poznaniu

Plaża

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+ p
Tomasza Kowalskiego

Kierownika Domu Kultury „Polan Sto”
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu
w latach 2003-2019,
członka Rady Nadzorczej Spółdzielni w latach 2002-2007
oraz Zastępcy Przewodniczącego
Walnego Zgromadzenia Spółdzielni w „Arenie” w 2000 r.

Odszedł na zawsze wspaniały Kolega,
człowiek zasłużony dla spółdzielczości,
cieszący się powszechnym szacunkiem i poważaniem,
szczerze oddany mieszkańcom i swojej pracy.

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składają

Rada Nadzorcza, Zarząd, Kierownictwa i Rady Osiedli
oraz pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej
„Osiedle Młodych” w Poznaniu

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci

Tomka Kowalskiego

naszego Kolegi i Przyjaciela

Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają

Łukasz Burzyński
i współpracownicy firmy BUTRANS

Tomku, spoczywaj w pokoju.

Przyjaciołom, Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, Muzykom,
Koleżankom i Kolegom z pracy, Kapłanom
serdeczne podziękowania
za okazane serce, empatię i współczucie po odejściu
Tomka Kowalskiego

składa
Żona z Dziećmi
Dziękujemy również Personelowi Medycznemu
Oddziału Urologii w Szpitalu przy ul. Szwajcarskiej,
Oddziału Pulmonologii w Szpitalu przy ul. Szamarzewskiego 62,
Zespołowi MEDICOVER MALTA oraz pozostałym Lekarzom
za udzieloną pomoc, opiekę i wsparcie
podczas długoletniej choroby Tomka.
Zebrana podczas pożegnania kwota w wysokości 6504 zł została przekazana na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia