Tomasz Kowalski
This was published in the following publications on 05.03.2019:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 05.03.2019:
Głos Wielkopolski
Z nieopisanym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 3 marca 2019 r. odszedł na zawsze
ś+p
Tomasz Kowalski
Kierownik Domu Kultury „Polan Sto”
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu,
nasz wspaniały Przyjaciel i Kolega,
kochający ludzi i sztukę, miłośnik i znawca teatru,
niepokorny wojownik, pomocny, otwarty i zawsze pogodny.
Żonie, Dzieciom i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Tomku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
To, co stworzyłeś swoją pracą, zapałem i osobowością, postaramy się kontynuować.
Wśród nas pozostanie Twój ślad.
Dziękujemy za wszystko!
Koleżanki i koledzy z Działu Kultury
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”
w Poznaniu
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+ p
Tomasza Kowalskiego
Kierownika Domu Kultury „Polan Sto”
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu
w latach 2003-2019,
członka Rady Nadzorczej Spółdzielni w latach 2002-2007
oraz Zastępcy Przewodniczącego
Walnego Zgromadzenia Spółdzielni w „Arenie” w 2000 r.
Odszedł na zawsze wspaniały Kolega,
człowiek zasłużony dla spółdzielczości,
cieszący się powszechnym szacunkiem i poważaniem,
szczerze oddany mieszkańcom i swojej pracy.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Kierownictwa i Rady Osiedli
oraz pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej
„Osiedle Młodych” w Poznaniu
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci
Tomka Kowalskiego
naszego Kolegi i Przyjaciela
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Łukasz Burzyński
i współpracownicy firmy BUTRANS
Tomku, spoczywaj w pokoju.
Przyjaciołom, Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom, Muzykom,
Koleżankom i Kolegom z pracy, Kapłanom
serdeczne podziękowania
za okazane serce, empatię i współczucie po odejściu
Tomka Kowalskiego
składa
Żona z Dziećmi
Dziękujemy również Personelowi Medycznemu
Oddziału Urologii w Szpitalu przy ul. Szwajcarskiej,
Oddziału Pulmonologii w Szpitalu przy ul. Szamarzewskiego 62,
Zespołowi MEDICOVER MALTA oraz pozostałym Lekarzom
za udzieloną pomoc, opiekę i wsparcie
podczas długoletniej choroby Tomka.
Zebrana podczas pożegnania kwota w wysokości 6504 zł została przekazana na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu.
End of content
No more pages to load