Lech Noga

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2018
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
naszego Kolegę, Przyjaciela
i wieloletniego pracownika naszej firmy

dr. inż.

ś+p

Lecha Nogę

Pozostając w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia

Rodzinie

Zarząd i pracownicy
Przedsiębiorstwa GEOSERVICE Sp. z o.o. we Wrocławiu

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
dnia 7 lipca 2018 roku (sobota) o godzinie 14.00
w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Karmelkowej 94,
po których nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego
na cmentarz parafialny przy ul. Zabrodzkiej.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

lech noga

lech noga


2 l

Żegnaj

Sarenka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiadomość o śmierci Twojej wstrząsnęła mną dogłębnie,W pewnym okresie zycia był On nie tylko najbliższą mi osobą, lecz także bardzo lubianym w naszym gronie kolegą.Wobec ciosu, który spadł na Państwa i na Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić,a ze juz troche czasu mineleo mysle ,ze i cierpienie zlagodnialo. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.Wszyscy wspolni znajomi,ktorze Cie zawsze milo wspominali i wspominac beda . Renata

Teresa Poulsen


5 l

Przykro mi niezmiernie ,dopiero teraz ,przez przypadek zobaczylam nekrolog. Skladam szczere kondolencje rodzinie .

Teresa Poulsen


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy współczucia w imieniu moim oraz mojego Taty</p><p>mg inż. Jerzego Borowczaka. Nasza współpraca z panem Leszkiem odbywała się zawsze</p><p>w sympatycznej a zarazem fachowej atmosferze.</p><p>Niech spoczywa w pokoju.</p>

Mariusz Borowczak


7 l

<p>Jestem kolegą ś.p. Leszka z Politechniki. Proszę przyjąć moje serdeczne kondolencje z powodu Jego odejścia. Niestety, z powodów rodzinno - topograficzno - czasowych nie będę mógł wziąć udziału w uroczystościach pożegnalnych. Ale poświęciłem Mu dzisiejszą Mszę Św. i przyjąłem Komunię Św. w Jego intencji. Jeszcze raz składam serdeczne wyrazy współczucia.</p><p>Ryszard Wiernik.</p>

Ryszard Wiernik


7 l

<p>Jestem kolegą ś.p. Leszka z Politechniki. Proszę przyjąć moje serdeczne kondolencje z powodu Jego odejścia. Niestety, z powodów rodzinno - topograficzno - czasowych nie będę mógł wziąć udziału w uroczystościach pożegnalnych. Ale poświęciłem Mu dzisiejszą Mszę Św. i przyjąłem Komunię Św. w Jego intencji. Jeszcze raz składam serdeczne wyrazy współczucia.</p><p>Ryszard Wiernik.</p>

Ryszard Wiernik


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia