Lech Noga

This was published in the following publications on 05.07.2018:
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
naszego Kolegę, Przyjaciela
i wieloletniego pracownika naszej firmy

dr. inż.

ś+p

Lecha Nogę

Pozostając w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia

Rodzinie

Zarząd i pracownicy
Przedsiębiorstwa GEOSERVICE Sp. z o.o. we Wrocławiu

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
dnia 7 lipca 2018 roku (sobota) o godzinie 14.00
w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Karmelkowej 94,
po których nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego
na cmentarz parafialny przy ul. Zabrodzkiej.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

lech noga

lech noga


2yrs

Żegnaj

Sarenka


5yrs

Image chosen by user
Wiadomość o śmierci Twojej wstrząsnęła mną dogłębnie,W pewnym okresie zycia był On nie tylko najbliższą mi osobą, lecz także bardzo lubianym w naszym gronie kolegą.Wobec ciosu, który spadł na Państwa i na Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić,a ze juz troche czasu mineleo mysle ,ze i cierpienie zlagodnialo. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.Wszyscy wspolni znajomi,ktorze Cie zawsze milo wspominali i wspominac beda . Renata

Teresa Poulsen


5yrs

Przykro mi niezmiernie ,dopiero teraz ,przez przypadek zobaczylam nekrolog. Skladam szczere kondolencje rodzinie .

Teresa Poulsen


5yrs

Image chosen by user
<p>Proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy współczucia w imieniu moim oraz mojego Taty</p><p>mg inż. Jerzego Borowczaka. Nasza współpraca z panem Leszkiem odbywała się zawsze</p><p>w sympatycznej a zarazem fachowej atmosferze.</p><p>Niech spoczywa w pokoju.</p>

Mariusz Borowczak


7yrs

<p>Jestem kolegą ś.p. Leszka z Politechniki. Proszę przyjąć moje serdeczne kondolencje z powodu Jego odejścia. Niestety, z powodów rodzinno - topograficzno - czasowych nie będę mógł wziąć udziału w uroczystościach pożegnalnych. Ale poświęciłem Mu dzisiejszą Mszę Św. i przyjąłem Komunię Św. w Jego intencji. Jeszcze raz składam serdeczne wyrazy współczucia.</p><p>Ryszard Wiernik.</p>

Ryszard Wiernik


7yrs

<p>Jestem kolegą ś.p. Leszka z Politechniki. Proszę przyjąć moje serdeczne kondolencje z powodu Jego odejścia. Niestety, z powodów rodzinno - topograficzno - czasowych nie będę mógł wziąć udziału w uroczystościach pożegnalnych. Ale poświęciłem Mu dzisiejszą Mszę Św. i przyjąłem Komunię Św. w Jego intencji. Jeszcze raz składam serdeczne wyrazy współczucia.</p><p>Ryszard Wiernik.</p>

Ryszard Wiernik


7yrs

End of content

No more pages to load