Jadwiga Malinowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 7 grudnia 2017 roku odeszła od nas
kochana Mama, Babcia i Teściowa

ś+p

Jadwiga Malinowska

Nauczycielka, polonistka, wychowawca wielu pokoleń

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się
9.12.2017 roku o godzinie 12.30
w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Koszalinie.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>"Śmierć nie jest kresem naszego istnienia – żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my..." </span></p><p><span>Odeszła moja Pani od polskiego..., wspaniały Nauczyciel, dobry Człowiek, nie było w szkole ucznia, który nie darzyłby Jej szacunkiem. Pozostanie w mojej pamięci</span></p>

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 10 1978-1986


8 l

<p>Wspaniały pedagog ,którego pamięta się całe życie. Spoczywaj w pokoju. Dzięuje Pani Jadwigo za wszystko.</p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>ŚP Pani Jadwiga uczyła mnie w 10 j.polskiego.Był to nauczyciel z pasją b.wymagająca ,ale dzięki Jej zaangażowaniu w naszym nauczaniu nie miałem żadnych problemów z j.polskim w szkole średniej.Maturę zdałem na luzie.Swietny dydaktyk i wychowawca ,osoba b.pracowita pamiętam ,że zawsze dla Niej za szybko był końcowy dzwonek bo miała nam tyle jeszcze do przekazania.W mojej edukacji szkolnej to był nauczyciel wzorcowy szkoda że nie było ich wtedy wiecej.Cześć Jej pamięci.</p>

Zdzislaw Kazibut -Poznań


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Trudno znaleźć słowa by oddać cześć pamięci osoby, która do dziś jest w pamięci żywa. Wiele wspomnień i wdzięczność za zaszczepienie miłości do Języka Ojczystego, do wspaniałej literatury i choć była wymagająca to bardzo sprawiedliwa. Spokojnego snu. GS </p>

uczennica z lat 1977-1980 Szkoła Podstawowa nr 10


8 l

<p>WIelki to żal gdy Tacy Ludzie odchodzą. Pamięć pozostaje. </p><p>Miłość do jędyka polskiego także... Dzisiaj już trudno o takaą kulturę SŁOWA, którą w nas wszczepiła droga Pani Jadwiga.</p><p>Spoczywaj w pokoju.</p>

Uczeń


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia