Jadwiga Malinowska

This was published in the following publications on 08.12.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 7 grudnia 2017 roku odeszła od nas
kochana Mama, Babcia i Teściowa

ś+p

Jadwiga Malinowska

Nauczycielka, polonistka, wychowawca wielu pokoleń

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się
9.12.2017 roku o godzinie 12.30
w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Koszalinie.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p><span>"Śmierć nie jest kresem naszego istnienia – żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my..." </span></p><p><span>Odeszła moja Pani od polskiego..., wspaniały Nauczyciel, dobry Człowiek, nie było w szkole ucznia, który nie darzyłby Jej szacunkiem. Pozostanie w mojej pamięci</span></p>

Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 10 1978-1986


8yrs

<p>Wspaniały pedagog ,którego pamięta się całe życie. Spoczywaj w pokoju. Dzięuje Pani Jadwigo za wszystko.</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>ŚP Pani Jadwiga uczyła mnie w 10 j.polskiego.Był to nauczyciel z pasją b.wymagająca ,ale dzięki Jej zaangażowaniu w naszym nauczaniu nie miałem żadnych problemów z j.polskim w szkole średniej.Maturę zdałem na luzie.Swietny dydaktyk i wychowawca ,osoba b.pracowita pamiętam ,że zawsze dla Niej za szybko był końcowy dzwonek bo miała nam tyle jeszcze do przekazania.W mojej edukacji szkolnej to był nauczyciel wzorcowy szkoda że nie było ich wtedy wiecej.Cześć Jej pamięci.</p>

Zdzislaw Kazibut -Poznań


8yrs

Image chosen by user
<p>Trudno znaleźć słowa by oddać cześć pamięci osoby, która do dziś jest w pamięci żywa. Wiele wspomnień i wdzięczność za zaszczepienie miłości do Języka Ojczystego, do wspaniałej literatury i choć była wymagająca to bardzo sprawiedliwa. Spokojnego snu. GS </p>

uczennica z lat 1977-1980 Szkoła Podstawowa nr 10


8yrs

<p>WIelki to żal gdy Tacy Ludzie odchodzą. Pamięć pozostaje. </p><p>Miłość do jędyka polskiego także... Dzisiaj już trudno o takaą kulturę SŁOWA, którą w nas wszczepiła droga Pani Jadwiga.</p><p>Spoczywaj w pokoju.</p>

Uczeń


8yrs

End of content

No more pages to load