Tomasz Słupecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2017
Nowosci

„Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.12.2017 r. zmarł
nasz Brat, Wujek i Kuzyn

ś+p Tomasz Słupecki
lat 54
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w sobotę, 9.12.2017 r. o godz. 13.30 pożegnaniem Zmarłego w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej.
O godz. 14.00 w kościele zostanie odprawiona
Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym
przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam zawsze o Tobie Tomku kochany!

Andrzej


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Kamil


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie :')

Kamil


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam o Tobie TOMKU !

Andrzej


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nadal pamiętam i nigdy nie zapomnę

Impuls


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia

Andrzej


3 l

Cieszy mnie że nadal ktoś pamięta o Tomku i wszystkie znicze na grobie są zapalone :)

Impuls


3 l

Pamiętam o Tobie Tomku.

Andrzej


7 l

<p>Jestem z Torunia.Podałem swój numer telefonu ale moderator go nie zaakceptował.Bardzo mi zależy na kontakcie.</p>

516Im216puls420


8 l

<p>Tomek był bardzo dobrym facetem i będzie mi go bardzo brakowało :( Zawsze cieszył się życiem,nawet takimi błahostkami jak nowe poduszki.Nigdy go nie widziałem smutnego.Nie mogę uwierzyć,że już nie wyjdę z nim na miasto ,nie usłyszę jego śmiechu ,nie posłuchamy jego ukochanego Def Leppard :'( To okropne co się stało.Żałuje,że nie mogłem sie z nim pożegnać.Oddałbym wszystko za jeszcze jedno jego "hello ,my dear" :( Mam z nim tyle wspomnień ,że nie potrafie nie płakać.Zostały mi tylko zdjęcia i uczucie straty cudownego człowieka.Ilość kwiatów i zniczy znaczy sama za siebie.Przepraszam Cie za wszystko Tomuś ,powinienem być przy Tobie :(</p>

Impuls


8 l

<p>Tomek mial zawał. Skad jestes Impuls?</p>

Gość


8 l

<p>Ktoś wie co sie stało ?? Tomek,kocham Cie ,to nie może być prawdą :-( </p>

Impuls


8 l

<p>Bardzo bolesna wiadomość</p>

Gość


8 l

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach</p>

Gość


8 l

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach Andrzej z Poznania.(AE rocznik 1988)</p>

Gość


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia