Tomasz Słupecki

This was published in the following publications on 08.12.2017:
Nowosci

„Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.12.2017 r. zmarł
nasz Brat, Wujek i Kuzyn

ś+p Tomasz Słupecki
lat 54
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w sobotę, 9.12.2017 r. o godz. 13.30 pożegnaniem Zmarłego w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej.
O godz. 14.00 w kościele zostanie odprawiona
Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym
przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętam zawsze o Tobie Tomku kochany!

Andrzej


1yr

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Kamil


1yr

Image chosen by user
Tęsknie :')

Kamil


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie TOMKU !

Andrzej


2yrs

Image chosen by user
Nadal pamiętam i nigdy nie zapomnę

Impuls


2yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia

Andrzej


3yrs

Cieszy mnie że nadal ktoś pamięta o Tomku i wszystkie znicze na grobie są zapalone :)

Impuls


3yrs

Pamiętam o Tobie Tomku.

Andrzej


7yrs

<p>Jestem z Torunia.Podałem swój numer telefonu ale moderator go nie zaakceptował.Bardzo mi zależy na kontakcie.</p>

516Im216puls420


8yrs

<p>Tomek był bardzo dobrym facetem i będzie mi go bardzo brakowało :( Zawsze cieszył się życiem,nawet takimi błahostkami jak nowe poduszki.Nigdy go nie widziałem smutnego.Nie mogę uwierzyć,że już nie wyjdę z nim na miasto ,nie usłyszę jego śmiechu ,nie posłuchamy jego ukochanego Def Leppard :'( To okropne co się stało.Żałuje,że nie mogłem sie z nim pożegnać.Oddałbym wszystko za jeszcze jedno jego "hello ,my dear" :( Mam z nim tyle wspomnień ,że nie potrafie nie płakać.Zostały mi tylko zdjęcia i uczucie straty cudownego człowieka.Ilość kwiatów i zniczy znaczy sama za siebie.Przepraszam Cie za wszystko Tomuś ,powinienem być przy Tobie :(</p>

Impuls


8yrs

<p>Tomek mial zawał. Skad jestes Impuls?</p>

Gość


8yrs

<p>Ktoś wie co sie stało ?? Tomek,kocham Cie ,to nie może być prawdą :-( </p>

Impuls


8yrs

<p>Bardzo bolesna wiadomość</p>

Gość


8yrs

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach</p>

Gość


8yrs

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach Andrzej z Poznania.(AE rocznik 1988)</p>

Gość


8yrs

End of content

No more pages to load