Kazimierz Pawełek

This was published in the following publications on 06.12.2017:
Kurier Lubelski

Z głębokim smutkiem żegnamy

śp.
Kazimierza Pawełka

wieloletniego redaktora naczelnego
Kuriera Lubelskiego,
dziennikarza zaangażowanego
w rozwój mediów lokalnych,
współpracownika Wydziału Politologii UMCS.

Kolegium Dziekańskie
i Rada Wydziału Politologii
Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że zmarł

Kazimierz Pawełek

wieloletni redaktor naczelny
,,Kuriera Lubelskiego”

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
8 grudnia 2017 roku o godzinie 13.00
na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.

Rodzinie

składamy wyrazy żalu i współczucia.

Pracownicy ,,Kuriera Lubelskiego”.

Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć datki
na Hospicjum Dobrego Samarytanina.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Kazimierza Pawełka

dziennikarza, byłego Redaktora Naczelnego
„Kuriera Lubelskiego”,
członka Rady Programowej i wieloletniego współpracownika Domu Kultury Lubelskiej
Spółdzielni Mieszkaniowej.

Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia

składają

Zarząd i Rada Nadzorcza
oraz Pracownicy Domu Kultury LSM

Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom

wyrazy współczucia
z powodu śmierci

ś+p

Pana
Kazimierza Pawełka

wybitnego redaktora,
publicysty i satyryka,
polityka i senatora V kadencji,
jednego z założycieli i prezesa Towarzystwa Jana Karskiego,
mądrego, dobrego i życzliwego człowieka

składa

Przemysław Czarnek
Wojewoda Lubelski

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Ciepły, życzliwy, pogodny - jaka szkoda!</p>

Ewa Wróblewska - Smolarz


8yrs

<p>Do zobaczenia Tato</p>

Anna Hryhorczuk


8yrs

<p>Żegnaj, Kaziu. Żyć było warto; odejście to głupia a nieuchronna konieczność. Masz dobre i trwałe miejsce nie tylko w mojej pamięci. </p>

Stanisław Harasimiuk


8yrs

End of content

No more pages to load