Andrzej Robakowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2017
Głos Wielkopolski

„Choć odszedłeś cicho

Pozostawiając ból i zmartwienie
Twoje serce ciągle bije
Gdyż w naszej pamięci żyjesz”

Pełni smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 22 listopada 2017 roku odszedł od nas po ciężkiej chorobie nasz ukochany Mąż, Tatuś, Dziadek i Teść

śtp
Andrzej Robakowski

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Naramowicach w sobotę 25 listopada 2017 roku o godz. 12.00. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Naramowice o godz. 13.00.

W smutku pogrążona

Żona z dziećmi

Plaża

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Serdeczne podziękowania
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, księdzu Edzie, wikaremu Ryszardowi, zakładowi pogrzebowemu za profesjonalną obsługę
oraz wszystkim tak licznie przybyłym, którzy łącząc się w smutku i bólu uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych naszego ukochanego Męża, Taty i Dziadka

Andrzeja Robakowskiego

Dziękujemy za okazaną pomoc
(szczególnie przyjacielowi Rysiowi oraz Michałowi), współczucie, słowa otuchy i wsparcie, przepiękne kondolencje oraz kwiaty

Żona Janka z Dziećmi

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Andrzeju, pamiętamy, wszyscy... Odpoczywaj spokojnie...

Karina i Hubert


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Andrzeju, pamiętamy, wszyscy... Odpoczywaj spokojnie.

Karina i Hubert


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bedzie mi Ciebie bardzo brakowalo moj kochany Tesciu bo byles dla mnie nie tylko ojcem mojej zony ale takze przyjacielem,​kompan​em,i wzorem do nasladowania w wielu kwestiach a przez ostatnie trzy lata bohaterem bo sposob w jaki podchodziles do swojej choroby to prawdziwy wyczyn.</p><p>Do zobaczenia po tamtej stronie -Szefie .</p>

Gość


8 l

<p>Panie Andrzeju! Był Pan bohaterski w swojej ogromnie trudnej walce i z godnością znosił ból oraz niepewność i strach..... Wszyscy mieliśmy nadzieję... Bardzo będzie wszystkim Pana brakować ale nikt nie zapomni... Do zobaczenia za jakiś czas, po lepszej stronie...</p>

Karina i Hubert


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia