Andrzej Robakowski

This was published in the following publications on 24.11.2017:
Głos Wielkopolski

„Choć odszedłeś cicho

Pozostawiając ból i zmartwienie
Twoje serce ciągle bije
Gdyż w naszej pamięci żyjesz”

Pełni smutku i żalu zawiadamiamy, że dnia 22 listopada 2017 roku odszedł od nas po ciężkiej chorobie nasz ukochany Mąż, Tatuś, Dziadek i Teść

śtp
Andrzej Robakowski

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Naramowicach w sobotę 25 listopada 2017 roku o godz. 12.00. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Naramowice o godz. 13.00.

W smutku pogrążona

Żona z dziećmi

Beach

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Serdeczne podziękowania
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, księdzu Edzie, wikaremu Ryszardowi, zakładowi pogrzebowemu za profesjonalną obsługę
oraz wszystkim tak licznie przybyłym, którzy łącząc się w smutku i bólu uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych naszego ukochanego Męża, Taty i Dziadka

Andrzeja Robakowskiego

Dziękujemy za okazaną pomoc
(szczególnie przyjacielowi Rysiowi oraz Michałowi), współczucie, słowa otuchy i wsparcie, przepiękne kondolencje oraz kwiaty

Żona Janka z Dziećmi

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Panie Andrzeju, pamiętamy, wszyscy... Odpoczywaj spokojnie...

Karina i Hubert


7yrs

Image chosen by user
Panie Andrzeju, pamiętamy, wszyscy... Odpoczywaj spokojnie.

Karina i Hubert


7yrs

Image chosen by user
<p>Bedzie mi Ciebie bardzo brakowalo moj kochany Tesciu bo byles dla mnie nie tylko ojcem mojej zony ale takze przyjacielem,​kompan​em,i wzorem do nasladowania w wielu kwestiach a przez ostatnie trzy lata bohaterem bo sposob w jaki podchodziles do swojej choroby to prawdziwy wyczyn.</p><p>Do zobaczenia po tamtej stronie -Szefie .</p>

Gość


8yrs

<p>Panie Andrzeju! Był Pan bohaterski w swojej ogromnie trudnej walce i z godnością znosił ból oraz niepewność i strach..... Wszyscy mieliśmy nadzieję... Bardzo będzie wszystkim Pana brakować ale nikt nie zapomni... Do zobaczenia za jakiś czas, po lepszej stronie...</p>

Karina i Hubert


8yrs

End of content

No more pages to load