Z wielkim żalem i smutkiem żeg
This was published in the following publications on 17.06.2009:
Nowiny
This was published in the following publications on 17.06.2009:
Nowiny
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy śp. Barbarę Barzyk Naszą Wspaniałą Koleżankę, długoletniego pracownika Urzędu Skarbowego w Rzeszowie. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia ,składają : koleżanki i koledzy z Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie
End of content
No more pages to load