Jan Jarosik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2016
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 21 grudnia 2016 r. odszedł od nas Mąż i Ojciec<br />Ś+P<br />mgr inż. Jan Jarosik<br />Msza święta żałobna odprawiona zostanie<br />30 grudnia 2016 r. o godzinie 11.00 w kościele<br />św. Antoniego przy ulicy Ludowej w Pile.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00<br />na Cmentarzu Komunalnym w Pile przy ulicy Motylewskiej.<br />Prosimy o nieskładanie kondolencji.<br />Żona i Syn</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 21 grudnia 2016 r. odszedł od nas Mąż i Ojciec
Ś+P
mgr inż. Jan Jarosik
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
30 grudnia 2016 r. o godzinie 11.00 w kościele
św. Antoniego przy ulicy Ludowej w Pile.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00
na Cmentarzu Komunalnym w Pile przy ulicy Motylewskiej.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Żona i Syn

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Scheffera


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wycieczka do Murmańska</p> <p><span>Na wycieczce w Murmańsku w czerwcu 1980 r. Pan Jan stoi po lewej stronie ja z prawej. W środku nasz elektryk (niestety nazwiska zapomniałem)​Pracowa​lismy wtedy razem w Turiczynie na budowie przepompowni ropy na rurociągu surguckim. Z Panem Janem pracowałem wiele lat m.in. w latach 1987-1989 w Donbasie.</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na wycieczce w Murmańsku w czerwcu 1980 r. Pan Jan stoi po lewej stronie ja z prawej. W środku nasz elektryk (niestety nazwiska zapomniałem)​Pracowa​lismy wtedy razem w Turiczynie na budowie przepompowni ropy na rurociągu surguckim. Z Panem Janem pracowałem wiele lat m.in. w latach 1987-1989 w Donbasie.</p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Scheffera


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia