Jan Jarosik

This was published in the following publications on 27.12.2016:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 21 grudnia 2016 r. odszedł od nas Mąż i Ojciec<br />Ś+P<br />mgr inż. Jan Jarosik<br />Msza święta żałobna odprawiona zostanie<br />30 grudnia 2016 r. o godzinie 11.00 w kościele<br />św. Antoniego przy ulicy Ludowej w Pile.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00<br />na Cmentarzu Komunalnym w Pile przy ulicy Motylewskiej.<br />Prosimy o nieskładanie kondolencji.<br />Żona i Syn</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 21 grudnia 2016 r. odszedł od nas Mąż i Ojciec
Ś+P
mgr inż. Jan Jarosik
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
30 grudnia 2016 r. o godzinie 11.00 w kościele
św. Antoniego przy ulicy Ludowej w Pile.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12.00
na Cmentarzu Komunalnym w Pile przy ulicy Motylewskiej.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Żona i Syn

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Andrzej Scheffera


9yrs

Image chosen by user
<p>Wycieczka do Murmańska</p> <p><span>Na wycieczce w Murmańsku w czerwcu 1980 r. Pan Jan stoi po lewej stronie ja z prawej. W środku nasz elektryk (niestety nazwiska zapomniałem)​Pracowa​lismy wtedy razem w Turiczynie na budowie przepompowni ropy na rurociągu surguckim. Z Panem Janem pracowałem wiele lat m.in. w latach 1987-1989 w Donbasie.</span></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>Na wycieczce w Murmańsku w czerwcu 1980 r. Pan Jan stoi po lewej stronie ja z prawej. W środku nasz elektryk (niestety nazwiska zapomniałem)​Pracowa​lismy wtedy razem w Turiczynie na budowie przepompowni ropy na rurociągu surguckim. Z Panem Janem pracowałem wiele lat m.in. w latach 1987-1989 w Donbasie.</p>


9yrs

Image chosen by user
Andrzej Scheffera


9yrs

End of content

No more pages to load