Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kocham...❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Gdybyś był tu przez jedną chwilę... Gdyby los dał mi na chwilę Cię... Tą jedną chwilą w wieczność bym zamieniła. Jest taka tęsknota...Która zawsze trwa bez znaczenia czy noc czy inna pora dnia.. Ona po prostu jest w kącikach oczu ukrywa się. Mogę zapomnieć kolor oczu...Zapach ciała.. Mogę zapomnieć smak pocałunków... To jaka jest ulubiona kawa...Piosenka.. Lecz nigdy nie zapomnę tego jak przy Tobie czułam się. Kocham i Tęsknie...

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Próbowałam dzisiaj w ogóle o Tobie nie myśleć. Tak bardzo chciałam, ale niestety nie udało się. Kiedy pierwsza łza popłynęła po moim policzku nagle zjawiłeś się w mojej głowie. Tęsknię za wspólnymi spacerami, kiedy kładłeś swoje ramię na moim i tak wędrowaliśmy połączeni razem. Spacer w nieskończoność. Byliśmy tylko my, mijany świat i radosne bicie naszych serc. Tęsknię za tym, jak opowiadałam Ci o moim dniu, a Ty odwzajemniałeś się szczegółami ze swojego. Kocham każdą z Tobą chwilę spędzoną.. Codzienność z Tobą taka inna była... Marzę byś był...Tu, obok mnie.. Kochanie kolejny 62 miesiąc bez Ciebie światełko mej pamięci i miłości ...Kocham Cię.

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️ Chcę wtulić się w Ciebie....Zasnąć spokojnie chcę Nie myśleć o tym co złe...Wtulić się w Ciebie chcę I spać.. A przez sen się uśmiechać i trwać W tym szczęściu trwać.. A gdybyś wiedział że każdego dnia budzę się myśląc o Tobie... Z Tobą w myślach zasypiam.. A w tych myślach czule dotykam Cię. Tam gdzie była prawdziwa miłość Zawsze będzie też nadzieja.. Kocham i tęsknie za Tobą❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Potrzebuje Cię Do końca mych dni By kochać ile sił By nie bać się żyć Uśmiechać się Tak wiesz Na dobre i złe Potrzebuje Cię W ciemną noc Gdy zimno Wtulić się jak w ciepły koc.. Tylko gdzie szukać Cię.. Pojęcia mi brak A pusto tu bardzo tak .. Kochanie 61 miesiąc bez Ciebie kocham i tęsknię..

Przyjaciolka


3yrs

Image chosen by user
Czasem tęsknimy za kimś tak bardzo, że to uczucie maluje w naszych sercach jego obraz... A wtedy marzymy, byśmy mogli go z niego wyrwać i choć na chwilę przytulić....

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Mówiłeś że będziesz zawsze To dlaczego Cię nie ma? Choć wołam...Krzyczę.. Odpowiedzi brak. A ja każdego dnia Do ciebie ciepłe myśli ślę Każdego wieczoru Jeszcze bardziej tęsknię.. Czekam na choć maleńki znak Że jesteś....W szumie morza Błękicie nieba.. Szukam cię Bo tego właśnie mi potrzeba . By było dobrze...Tęsknie za Tobą..

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️ Nie wiedziała że można tak tęsknić... Nie myślałam że ten Ciebie brak Tak we mnie rozleje się, I wniknie W najgłębsze zakątki Mnie Nie myślałam że każdego dnia Będę tak bardzo samotną... Chciałabym pokazać Tobie to wszystko Co widzą oczy me . Patrzeć jak twe oczy szczęśliwe będą Bo jestem obok Bo za rękę trzymasz mnie. Lecz mogę tylko W swych snach mieć Cię blisko. Wszystko to co mam to ta nadzieja że kiedyś się tam spotkam . Kochanie to już 5 lat jak odszedłeś i zostawiłeś mnie samą. Kocham i tęsknie za Tobą ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Kocham...

Przyjaciółka...


3yrs

Image chosen by user
Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota. Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota.. Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez. Byłeś, a teraz Jesteś nie wiem gdzie...? Chciałabym móc Ci tyle powiedzieć... Kolejny 59 miesiąc bez Ciebie...Kocham...

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Kocham...

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Choć mija czas smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości....Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać wspomnienia, by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było…Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę...Szczęście odeszło gdy Ciebie zabrakło nic nie cieszy, brakuje Ciebie każdego dnia bardziej , tak bardzo samotna bez Ciebie się czuję. Tak bardzo chcę poczuć Twą dłoń w swojej ręce. Och, kiedy los wreszcie położy kres męce.

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Nastał Maj i kolejne światełka pamięci dla Ciebie ślę.. Tyle łez wylałam i nic się nie zmieniło... A Ty tak daleko...kiedy się spotkamy ? :( Moja miłość i nadzieja , pozwala przetrwać... Śpij moje serce ukochane ..Tęsknię za Tobą ... Kiedyś byliśmy razem...a dzisiaj... dni mijają szybko... To już 58 miesiąc jak odszedłeś, kocham ... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć ... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ..Śpij snem wiecznym, w tym dalekim lepszym świecie... Moja pamięć i modlitwa*******

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Kocham ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Tęsknie za Tobą ..❤️

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Tęsknimy za tymi którzy odchodzą, wspominamy, rozmawiamy jakby nadal byli, niedostępni, ale obecni. Co byśmy dali za radę od nich i choć jedno słowo, czas leci, życie idzie do przodu. Słońce wschodzi i zachodzi, czas niby goi rany, ale nieobecność i brak ludzi których kochamy pozostaje niezmienny. Kochanie dzisiaj Twoje imieniny co mogę Ci dać ? Tylko pamięć i miłość w sercu moim pozostaje taka sama jak byłeś ze mną. Kocham i tęsknie za Tobą...

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
W ten świąteczny czas nie zapominajmy o tych, których już nie ma. O tych, którzy świecą nad nami. O tych, którzy, choć odeszli to nigdy nie zgasną w naszych sercach. Myślami jesteśmy z Wami.

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Jedno moje marzenie ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Tęsknie za Tobą....❤️

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Śnił mi się ktoś Kto brał w swe dłonie moją twarz Kto z czułością w oczy patrzył... Kto sprawiał że dobrze było mi Kciukiem otarł łzy Z uśmiechem wziął mą dłoń w swą.. Prowadził mnie i szliśmy razem blisko siebie.. Kochanie to byłeś Ty Śniło mi się że kochałeś mnie Taką jaką jestem.. Z tymi wszystkimi wadami.. Taką właśnie mnie chciałeś... O taką mnie dbałeś.. Czy ktoś powie mi Że spełniają się sny.. Kochanie tęsknie za Tobą..

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Bez Ciebie ,cisza inaczej brzmi... Bez Ciebie, mój świat okryty żalem, tęsknotą, łzami Kolejne dni które mijają, bez Ciebie Wiem, że nikt nie przywróci mi CIEBIE :( Kochanie zapalam smutne światełka, pełne mej miłości i nadziei Z wiarą ,że dotrą do Ciebie.. Śpij kochanie w tym dalekim Świecie... To już 56 miesiąc... *KOCHAM CIEBIE* *NA ZAWSZE

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Kocham....

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
To bzdura, kiedy ktoś Ci mówi, że przyzwyczaisz się do braku pewnych osób w twoim życiu! Kiedy kogoś kochasz, to się nie przyzwyczajasz. Uczysz się jedynie żyć bez tej osoby. Z tęsknotą w sercu i głową pełną wspomnień.

Przyjaciółka...


4yrs

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Móc jeszcze raz Cię przytulić, pocałować.. usłyszeć.. poczuć Twoją miłość... Poczuć Twój dotyk...Kochanie to już 55 miesięcy jak odszedłeś do domu ojca.. Światełka mej miłości i nadziei... Tobie zapalam i modlę się... O spokój Twej Duszy .... Śpij moje serce w tej dalekiej ciszy..

Przyjaciółka...


4yrs

End of content

No more pages to load